Новий в.о. міністра агрополітики розповіла про свої плани

 Новий в.о. міністра агрополітики розповіла про свої плани

Як ми вже повідомляли, днями Кабінет Міністрів України призначив на посаду виконуючої обов`язки Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгу Трофімцеву.

Пропонуємо ознайомитися з першою вітальною промовою Ольги Трофімцевої у соцмережах:

“Шановні колеги та друзі! Кабінет Міністрів України призначив мене на посаду виконуючої обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України. Я щиро дякую за високу довіру та підтримку Прем’єр-міністру України Volodymyr Groysman та колегам з КМУ. Український АПК останні роки динамічно і потужно розвивається, в тому числі, завдяки роботі команди Мінагрополітики. Наприклад, ми досягли серйозних результатів на зовнішніх ринках і задали чудовий темп в євроінтеграційних процесах в галузі. Щоб сектор і надалі міг залишатись одним з головних двигунів національної економіки, забезпечувати не лише продовольчу безпеку України, але й «годувати світ», аграрна політика має стати системною, ефективною і відповідати викликам сьогодення. Стратегічне бачення середньострокового розвитку сектору є, воно закладено в тому числі в секторальній стратегії «3+5» і нашій експортній стратегії.

Тому моя мета та основне завдання на час роботи на цій посаді – дати АПК України нові стимули для розвитку: підтримка фермерів та кооперації має реально запрацювати, аграрна освіта та наука мають бути базою для росту галузі, система державного управління безпечністю та якістю продуктів харчування має бути відшліфована і наближена до європейських стандартів, а нові ринки для нашої переробленої продукції з доданою вартістю мають відкриватись не менш активно.

Дякую всім за креативні привітання і побажання в ці дні і сподіваюсь на розуміння журналістів, до спілкування з якими я, як ви знаєте, завжди відкрита: я буду готова відповісти на всі ваші запитання як тільки розкладу всі нові завдання та напрямки роботи по відповідним поличкам в своїй голові”.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар