Новий учасник Форуму – Alfa Laval – шведський виробник пивоварного обладнання, адаптованого до сучасних викликів ринку

 Новий учасник Форуму – Alfa Laval – шведський виробник пивоварного обладнання, адаптованого до сучасних викликів ринку

Комерційний успіх пивоварні в умовах високої конкуренції та різноманітності значною мірою залежить від ефективності процесів пивоваріння та бродіння, відповідності обладнання законодавчим нормам, можливості функціонувати в умовах зростаючих цін на енергоносії. Процеси пивоваріння мають бути досить гнучкими, щоб реагувати на зміни в структурі попиту і споживчі переваги. Щоб врахувати всі ці моменти, пивоварам не потрібно «винаходити велосипед», про них уже подбав один з найбільших в світі виробників спеціалізованого технологічного обладнання Alfa Laval. Свої розробки шведська компанія презентує на VI Міжнародному Форумі пивоварів і рестораторів, який відбудеться в Харкові (івент-зона «Fabrika ») 10-11 жовтня.

Компанія Alfa Laval продає свою продукцію в 100 країнах світу, має 42 великих виробництва (в Європі, Азії, США, Латинській Америці), а також 70 сервісних центрів. Надійну репутацію забезпечують понад 130 років роботи компанії, одним із засновників якої в 1883 році став Гюстав Лаваль – винахідник центробіжного сепаратора і першої діючої парової турбіни. Сьогодні Alfa Laval володіє більш ніж 2000 патентів, щорічно на ринок випускається до 40 нових продуктів.

В сфері пивоваріння компанія проектує та виготовляє модулі, технологічні лінії і проекти «під ключ», адаптовані до вимог замовника. Акцент в кожному проекті робиться на поліпшення якості пива, оптимізацію виробництва, зниження витрат і впливу на навколишнє середовище. Обладнання та рішення забезпечують надійне і гігієнічне виробництво, проведення ефективного безрозбірного миття (CIP) виробничих ліній в повній відповідності до найсуворіших стандартів санітарії.

В рамках «Технологічної секції» представник компанії виступить з презентацією інноваційного обладнання для броварень. Це IWS – система оптимізації Whirpool; 3-в-1 модуль розмноження, регідраціі і зберігання дріжджів; Iso-Mix mini – система перемішування; сепаратори; деаератор Aldox mini; модуль видалення алкоголю De-alcoholizer; карбонізатор Carboset/blend mini; пастеризатор пива Flexitherm mini; BSF mini – стерильна фільтрація.

Відзначимо, девізом Шостого Форуму стане «Мінімум реклами – максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації!». А основними темами конференц-дня 10 жовтня – технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, кадри, юридичні питання, маркетинг та стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, насамперед, крафтового, і завоювання ринків. Приємним і емоційним завершенням дня стане вручення нагород Дегустаційного конкурсу East Europen Beer
Award – 2018,
який почнеться напередодні – 9 жовтня, а також урочиста вечеря з презентацією пивної кухні від Головного Організаційного партнера Форуму і Конкурсу сім’ї ресторанів AltBier і пива від переможців та дипломантів Дегустаційного конкурсу.

Пивний тур «Крафтовий шлях», що відбудеться 11 жовтня, відкриє учасникам Харків з нового боку: пивоварні, пивні ресторани і спеціалізовані торгові точки мають намір показати високий потенціал крафту на пивній карті країни. Паралельно відбудеться міжнародна колабораційна варка пива, Організаційним партнером якої виступає AltBier.

Більше інформації на порталі beertechdrinks.com

Головний організаційний партнер – AltBier

Генеральний Юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери»
Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації»
Інформаційні партнери – портал Beertechdrinks, журнал «Напої. Технології та Інновації», журнал «Брутто», журнал «Академия гостеприимства», Restaurant News, БірБокс, ІА «Інтерфакс-Україна», Продюсерський Центр «Бессонница» (Харків)

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар