XII Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв відбудеться 18–19 квітня 2024 р. у Києві

 XII Форум пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв відбудеться 18–19 квітня 2024 р. у Києві

Медіагрупа «Технології та Інновації» і фаховий спеціалізований журнал «Напої&Пиво. Т.І.» запрошує пивоварів, дистиляторів та виробників інших напоїв зустрітися на XII Форумі пивоварів, дистиляторів та виробників напоїв, що відбудеться в Києві, в готельно-ресторанному комплексі «Верховина». Це другий під час воєнного часу Форум пивоварів, який, за традицією, має на меті надати інформаційний майданчик для обміну досвідом, технологіями, ідеями розвитку або й запуску бізнесів виробникам.

Як підтвердив попередній Форум пивоварів і дистиляторів, що з великим успіхом пройшов минулого року у Львові, галузі пивоваріння та виготовлення напоїв і під час війни активно розвиваються, розширюючи асортимент і нарощуючи виробництва. Жваво триває процес ліцензування виробництв. Бізнес, незважаючи на всі труднощі і складнощі воєнного часу, намагається триматися на плаву, забезпечуючи працівників засобами до існування і сумлінно виплачуючи податки державі.

Які ж основні тенденції українського пивоваріння у 2024 році? Насамперед, це благодійність, або спільна воля сотень людей підтримати Збройні сили України. От і на минулому Форумі пивоварів і дистиляторів у Львові на Благодійному аукціоні товарів і послуг від українських пивоварень і технологічних компаній вдалося зібрати понад 80 тис. грн, які спрямували на допомогу військовому підрозділу, де служить пивовар Сергій Ковтуненко. Майбутній Форум також сконцентрується на зборі коштів на потреби одного з підрозділів ЗСУ.

Також у програмі – Благодійний аукціон товарів і послуг, зібрані кошти на якому будуть спрямовані на підтримку одного з підрозділів ЗСУ. Ведучим аукціону буде Віктор Ващук. На аукціоні будуть розігрувати товари учасників та партнерів Форуму.

Цього разу під час аукціону збиратимуть кошти для потреб підрозділу, в якому служить Дмитро Самойлов із Kyiv Local Brewery. Це підрозділ спеціального призначення «Браво-2» у складі 58-ї ОМПБр, який потребує fpv-дрони, аналізатор частот, екофлоу, сумку під fpv (2 шт), сумку під боєприпаси, ноутбук, резервний відеопередавач.

Долучитися до збору можна також за реквізитами:

Детальніше про підрозділ читайте на його офіційній інстаграм-сторінці.

Отже, мета Форуму – розкрити для її учасників потужний потенціал і різноманіття пивного бізнесу, довести його ефективність та перспективність, для того, щоб розширити спектр можливостей і підвищити рівень дохідності великих, середніх і мініпивоварень та дистилерій. Запропонувати шляхи вдосконалення технічної бази і технологій, поліпшення якості продукції, акцентуючи при цьому на підвищенні культури споживання напоїв і помірному їх споживанні. Проаналізувати можливості розширення продажів на внутрішньому ринку і за кордон.

Учасники конференції: власники, керівники, технологи, лаборанти та інші фахівці пивоварних підприємств і дистилерій, представники компаній – постачальників солоду, хмелю, дріжджів, а також тих, що спеціалізуються на технологіях для пивоваріння та виготовлення напоїв, фахівці з продажів та експорту, науковці і всі, хто зацікавлений у створенні й успішному розвитку власного бізнесу, пов’язаного з виробництвом пива та інших напоїв.

Якою буде тематика майбутнього Форуму пивоварів і дистиляторів? Щоб сформувати її, організатори, медіагрупа «Технології та Інновації», проаналізували сучасні тенденції галузі пивоваріння. На думку експертів, сьогодні мають місце такі тренди:

 1. Світле, легке низькоалкогольне пиво, таке, як лагер, не втрачає своєї актуальності;
 2. Активно розивається виготовлення міцного бочкового пива, яке пивовари тримають на витримці від півроку і довше, в бочках з-під віскі, бурбону або вина; з’явилося багато барлівайнів;
 3. Найпопулярнішим стилем залишається IPA в усьому його різноманітті: Hazy IPA, Imperial IPA, American IPA, Milkshake IPA, Sour IPA та ін.
 4. Паралельно з міцними сортами пива набирає популярності безалкогольне пиво, яке завдяки сучасним дріжджам є досить якісним і виготовляється у найрізноманітніших стилях;
 5. Як і раніше, українські пивоварні надають перевагу імпортним хмелям, хоча окремі й мають в асортименті пиво з використанням вітчизняного хмелю. Цікаво, що в світі непоодинокі приклади виготовлення пива саме на українському хмелі.
 6. Дуже полюбилися споживачам, а, відповідно, і пивоварам, кислі елі, які готують із найрізноманітнішими добавками: ягідними, фруктовими, овочевими та ін. В Україні в топі томатне пиво.
 7. Як і раніше, на порядку денному стабільність пива. В лідерах – пивоварні, яким вдається максимально подовжити строк зберігання продукту без втрати його якості.
 8. Пивні дефекти все ще мають місце в окремих зразках пива, про це свідчать негативні відгуки споживачів, зокрема, в соціальних мережах. Отож, для пивоварів є актуальним навчитися розрізняти такі речі і уникати їх.
 9. Свої позиції тримають на ринку мініброварні, які завдяки оригінальному асортименту і малим тиражам є жаданою родзинкою для споживачів.
 10. Поряд із пляшкою дедалі популярнішою стає пивна банка.
 11. Українські пивоварні поступово виходять на іноземні ринки, голосно заявляючи про себе перемогами в пивних змаганнях світового масштабу, – як це було під час минулорічного конкурсу European Beer Star в рамках виставки Bray Beviale, де перемогу здобули одразу дві українські броварні.

Ці та інші теми будуть головними під час обговорення пивоварами на Форумі. Також у програмі першого дня – виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння.

Паралельно з виступами фахівців відбудеться традиційна виставка технологій, обладнання для пивоваріння, інгредієнтів для виготовлення пива, тари тощо. Провідні компанії привезуть свої останні напрацювання, щоб не тільки поділитися новинками, а й знайти нових партнерів та клієнтів.

Під час Форуму традиційно будуть представлені найрізноманітніші слабоалкогольні та міцні напої, виготовлені на базі фруктів, ягід, трав, меду та інших природних компонентів: сидри, медівки і медаки, дистиляти, віскі, палинки, кальвадоси та ін. Учасники обговорять технологічні нюанси виробництва цих напоїв, заглибляться в тонкощі майстерності, ознайомляться з новими технічними рішеннями.

Цього разу дегустація пива та фуршет після Форуму відбудеться в Beermaster Brewery & Pub. Детальніше читайте тут.

Другий день Форуму, теж традиційно, буде відзначений цікавими бізнес-екскурсіями на виробництва Malle Brewery та Litopys.

Організатори запрошують до співпраці названі категорії закладів. Спільними зусиллями будемо популяризувати українських виробників пива, сидрів, дистилятів та працювати задля Перемоги!.

Умови участі в конференції в якості учасника:
Для пивних компаній:
Конференц-день – 2200 грн.
Для технологічних компаній:
Конференц-день – 3000 грн.
(У ціну входить кава-брейк, обіди, фуршет; обслуговування під час заходу; участь у дегустації напоїв і страв; пакет учасника конференції з інформаційними матеріалами; детальний пост-звіт про захід з фінальними презентаціями спікерів, надіслані електронною поштою).

Участь у пивному турі або варці на другий день події – 900 грн (окрема реєстрація, тільки для учасників першого дня). Програма туру узгоджується і буде повідомлена додатково.

З пропозиціями щодо виступів та презентацій і для реєстрації учасників і партнерів звертайтеся:
Анна Панкратенкова, тел: +38 097 759 25 83
Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516
Ірина Петронюк, тел: +38 096 49 166 92

Керівник проєкту: Надія Ящук, тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Креативний директор – Катерина Конєва, головний редактор/засновник журналу Напої&Пиво. ТІ»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті