Уряд обіцяє субсидію новоствореним фермерським господарствам

 Уряд обіцяє субсидію новоствореним фермерським господарствам

Новоствореним фермерським господарствам виділятимуть одноразову державну субсидію для ведення сільськогосподарської діяльності в період перших трьох років у розмірі 3 тис. гривень на 1 га в рамках державної програми підтримки розвитку фермерства. Відповідну постанову Кабінет міністрів прийняв 24 жовтня.

Згідно з документом, у 2018 році фінансова підтримка фермерським господарствам виявляється у вигляді субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 га) для членів такого господарства у розмірі 5,5 прожиткових мінімумів і не може перевищувати 30 тис. гривень

Загалом же одне господарство за новою програмою може бути профінансовано не більше ніж на 60 тис. гривень.

Також уряд розширив перелік фермерських господарств, яким може надаватися фіндопомога. Тепер на субсидії може претендувати господарство з чистим доходом від реалізації продукції до 20 млн гривень на рік, а також сільськогосподарський кооператив молочного і м’ясного напрямків, до складу якого входить не менше 20 членів, і плодовоягідного, овочевого і з заготівлі і переробки дикорослих ягід, грибів і рослин зі складом не менше 7 членів, в розпорядженні яких перебуває не більше ніж по 100 га. Постановою збільшена і кількість закупленого вітчизняного насіннєвого матеріалу на одне господарство, вартість якого буде частково компенсована з Держбюджету.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар