“Нова нормальність” – як реагують виробники вин наливом на сучасні вимоги світу, говоритимуть під час міжнародної витсавки WBWE

 “Нова нормальність” – як реагують виробники вин наливом на сучасні вимоги світу, говоритимуть під час міжнародної витсавки WBWE

Найбільша виставка вин наливом WBWE відбудеться 23 та 24 листопада в Амстердамі. Цьогоріч до вже відомих тем та дискусій додасться й обговорення розвитку винного сектора щодо «нової нормальності».

Престижні експерти з усього світу братимуть участь у виставці щоб модерувати й очолювати дискусії й семінари, що стосуватимуться роздумів про майбутнє вин наливом. Разом експерти шукатимуть комерційні альтернативи торгівлі у цьому новому глобальному контексті, зокрема, й в умовах розповсюдження пандемыъ коронавырусу.

Одна з найважливіших тем, яка будуть розглядатися протягом усієї WBWE 2020, – це майбутнє винних ярмарків, важливість підтримання екологічних питань, бум онлайн ринку, оцифрування та можливості, що надаються платформами електронної комерції, актуальність дизайну продукції.

Поспішіть зареєструватись на виставку! World Bulk Wine – виставка, що надає унікальну можливість трансформувати свій бізнес, підвищити його авторитетність і встановити контакт з найбільшою міжнародною мережею фахівців з винного сектора.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар