ДП «Укрспирт» отримає нового директора

 ДП «Укрспирт» отримає нового директора

Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств обрав директора державного підприємства «Укрспирт»  19 серпня 2021 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економіки України.

За пропозицією рекрутингової компанії, яка здійснювала відбір кандидатів на посаду директора держпідприємства, члени номінаційного комітету заслухали п’ятьох претендентів, які озвучили своє бачення розвитку підприємства та продовження реформування спиртової галузі.

«Сьогодні ми обрали керівника ДП «Укрспирт», ключовим завданням для якого буде завершення програми демонополізації ринку виробництва спирту, яка зараз досить успішно реалізується, та підготовка до  приватизації», – прокоментував Перший віце-прем’єр-міністр — Міністр економіки України Олексій Любченко.

Зазначимо, що нині підприємство очолює в.о. директора Сергій Блескун. Він став одним із п’яти претендентів на цю посаду і під час засідання Комітету презентував свою стратегію завершення приватизації ДП «Укрспирт».

Програма реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки була затверджена 12 серпня 2020 року і передбачає покроковий план дій з демонополізації ринку. Загалом за результатами 2020-2021 років до державного бюджету має надійти близько 1,5 млрд грн від приватизації спиртових активів.

Читайте також:

Фонд держмайна продав спиртзавод на Тернопільщині

«Одесавинпром» виставили на приватизацію

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті