«Одесавинпром» виставили на приватизацію

 «Одесавинпром» виставили на приватизацію

Майновий комплекс ПрАТ «Одесавинпром» на Французькому бульварі, 10 виставили на приватизацію. Стартова ціна лоту – 65 319 289 гривень, повідомили у пресслужбі Фонду держмайна України.

До майнового комплексу винзаводу входять 97 об`єктів нерухомості на вулицях Наливна, 2, Отамана Головатого, 151 і Французькому бульварі, 8, 10 і 12, а також обладнання та рухоме майно. У пресслужбі повідомили, що онлайн-аукціон з приватизації комплексу відбудеться 14 вересня на сайті публічних закупівель Prozorro.

За умовами торгів, переможець муситиме укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури – будівлю Совхозвинтресту, 1895 року будівництва. Також покупець буде зобов`язаний зберегти напрямок діяльності заводу та соціальні гарантії на три роки.

У Фонді держмайна зауважили, що один з підвалів винзаводу залишиться у державній власності, бо там облаштоване протирадіаційне укриття, тому приміщення виконує функцію цивільного захисту.

Читайте також: “Французький бульвар”: досконалі коньяки для поціновувачів високоякісних напоїв

До кінця 2021 року у фонді планують виставити на приватизацію також Котовський та Ізмаїльський виноробні заводи, інформує suspilne.media, посилаючись на слова начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України в Одеській і Миколаївській областях Олександра Славського.

“Одесавинпром” – найстаріше виноробне підприємство України, воно було започатковане у 1857 році професором медицини Віктором Енно та французьким купцем Франсуа Нуво. Наразі підприємство випускає продукцію під торговими марками “Французький бульвар” та “Вина Гулієвих”.

Фото: Фонд держмайна України

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар