Найбільша всесвітня виставка присвячена балковому вину ось-ось завершить реєстрацію учасників

 Найбільша всесвітня виставка присвячена балковому вину ось-ось завершить реєстрацію учасників

Учасники виставки вин наливом з більш ніж 20 різних країн вже зарезервували свої місця на 11-й WBWE (World Bulk Wine Exhibition 2019) в Амстердамі.

WBWE знову перетворить Амстердамський RAI в найбільшу точку фокусу для виноробного бізнесу протягом 2-3 грудня 2019 року.

Протягом двох повних днів найбільші виробники та імпортери зі світу вина домовляться про найбільш важливі торгові контракти року. З кожним роком Сполучені Штати, Китай, Австралія та Південна Африка та країни Східної Європи, такі як Молдова, Грузія чи Україна, все більше набувають важливого значення у торгівельних переговорах, які будують ключові аспекти галузі виноробства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десята всесвітня виставка “балкового вина” World Bulk Wine Exhibition: підсумки та перспективи

Виставка WBWE Амстердам перетворилась на захід, що неможливо пропустити, для того щоб знайти найкращі можливості, адаптовані до потреб виноробів чи імпортерів усіх розмірів.

Більше фото з виставки можна знайти ТУТ.

Виноробний сектор переживає революцію завдяки новим можливостям, які надають нові методи упаковки, що націлені на альтернативних споживачів, більш високу екологічну обізнаність та попит на приватні лейбли. Виробники та імпортери будь-яких розмірів можуть знайти найкращу альтернативу для свого міжнародного бізнесу під час WBWE в Амстердамі.

Нагадаємо, що десята ювілейна виставка балкових вин World Bulk Wine Exhibition зібралала під одним дахом 80% світового врожаю, представленого 250 виробниками з 22 країн світу. Крім виставки та дегустації продукції, учасники заходу відвідували семінари і круглиестоли, а також шукали нові можливості для продажів. Традиційно інформаційним партнером виставки став журнал «Напої. Технології та Інновації ».

Контакти приймаючої сторони:
info@worldbulkwine.com
www.worldbulkwine.com
facebook.com/bulkwine
 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар