На Волині побудують завод з переробки ягід і фруктів

 На Волині побудують завод з переробки ягід і фруктів

В с.Чаруків Волинської області планують побудувати завод з переробки і заморожування ягід, фруктів і овочів, повідомляє volynnews.com.

Містобудівні умови та обмеження для проектування нового будівництва заводу з переробки та замороження ягід, фруктів та овочів затвердили наказом відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Луцької райдержадміністрації.

За інформацією, підприємство будуватимуть на вулиці Вокзальній, 105, у селі Чаруків Луцького району. Замовником стала громадянка Любомира Райхіль. Функціональне призначення земельної ділянки – землі сільськогосподарського призначення; вид використання ділянки – для обслуговування комплексу будівель і споруд; відповідає генеральному плану села Чаруків, затвердженому рішенням Чаруківської сільради від 17 квітня цього року.

«Гранично допустима висотність споруди – 15 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 21,7%. При проектуванні повинні враховувати розриви від існуючих будівель та споруд відповідно до вимог ДБН «Норм технологічного проектування підприємств плодоовочевої консервної промисловості». Планувальні обмеження відсутні, санітарно-захисна зона – 50 метрів», – йдеться в повідомленні.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар