На Одещині пройде винний фестиваль Bolgrad Wine Fest

 На Одещині пройде винний фестиваль Bolgrad Wine Fest

Ювілейний, десятий, Міжнародний винний фестиваль Bolgrad Wine Fest цьогоріч пройде 13-14 листопада на центральній площі Болграда, повідомляють організатори.

Захід організовують з метою відновлення традицій бессарабського виноробства, розвитку самобутності і культури регіону. У ньому беруть участь винороби з різних районів Одеської області.

У цьому році фестиваль, який був заснований до дня народження Болградського району, буде присвячений святкуванню Дня виноградаря і винороба. Воно відзначається у другу неділю листопада.

Гості фестивалю зможуть продегустувати і придбати широку палітру вин високої якості від найкращих виноробів Одеської області і сусідніх країн, а також національні закуски (каварму, бринзу, мілину, домашні ковбаски та багато іншого).

У програмі фестивалю заплановано: дегустація вин і закусок до вина, виставка-продаж винопродукції та винограду, виставка-продаж продукції національної кухні, виставка-продаж технологічного обладнання для виноградарства, виноробства, кулінарії, ведення сільського господарства, а також сувенірний ярмарок, майстер-класи, розважальна шоу-програма та лотерея.

У конкурсі беруть участь тільки молоді вина домашнього виробництва, які представляють вітчизняні та зарубіжні виробники. Напередодні фестивалю дегустаційна комісія оцінює зразки вин.

Уже традиційно дегустаційна комісія обере найкращі вина виноробів-аматорів, які подадуть заявки на конкурс. Вибирати кращі напої з винограду будуть представники Асоціації сомельє України, фахівці кафедри сенсорного аналізу Одеського інституту виноградарства і виноробства імені В. Є. Таїрова, а також практики-технологи. Ця частина фестивалю відбудеться в будь-якому випадку, навіть якщо Одеська область потрапить у червону карантинну зону. Всі учасники отримають сертифікати, а переможці – подарунки.

Читайте також: В Ужгороді відбудеться фестиваль вина Закарпатське божоле 2021

Львів’яни запрошують на Свято сиру та вина 2021: буде гігантський сирник та ярмарок сиру і вина

Крім того, в ході фестивалю будуть визначатися кращі виробники традиційних Бессарабських закусок: каварми, бринзи і мілини. Також покажуть свою майстерність народні умільці виробів з кераміки і овчини, різноманітної вишивки і картин.

У рамках Bolgrad Wine Fest планується виступ болгарських, гагаузьких, албанських та інших національних колективів художньої самодіяльності.

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті