На Національному Дні Саду KUHN покаже італійські садівничі обприскувачі

 На Національному Дні Саду KUHN покаже італійські садівничі обприскувачі

В рамках IV Національного Дня Саду компанія «КУН-Україна» представить садівничі обприскувачі від італійського заводу Nobili. Про це повідомив менеджер з регіонального розвитку компанії «КУН-Україна» Юрій Урда.

«Наша компанія презентуватиме на Дні Саду обладнання Nobili. Адже це знаний виробник садової техніки –  як обприскувачів, так і різноманітних мульчувачів – з семидесятирічним досвідом», – підкреслив Юрій Урда.

За його словами, на виробничих потужностях цього підприємства виготовляється більше десяти моделей садових обприскувачів та сорок моделей мульчувачів.

Юрій Урда додав, що на техніку Nobili стійкий попит не лише в Італії, а й за її межами: 80% своєї продукції підприємство продає понад 50-тьом країнам світу.

У співпраці з KUHN компанія Nobili експортує свої вироби до країн західної і східної Європи, Азії і Африки, у США, Канаду та Японію, до Нової Зеландії, Австралії, країн Океанії й Південної Америки.

Детальніше про переваги садівничих обприскувачів компанії Nobili менеджери KUHN поінформують на заході.

Нагадуємо, що група компаній KUHN пропонує широкий вибір сільськогосподарської техніки, яка найбільшим чином відповідає вимогам виробників сільськогосподарської продукції. Всі ж останні новинки техніки для тваринництва і для догляду за ландшафтами задовільнять побажання найвимогливіших господарств.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар