На міжнародній виставці в Амстердамі проведуть унікальний семінар для виноробів

 На міжнародній виставці в Амстердамі проведуть унікальний семінар для виноробів

26-27 листопада в Амстердамі в рамках проведення міжнародної виставки World Bulk Wine Exhibition пройде спеціалізований семінар для виноробів під назвою “THE ART OF BLENDING WINE”.

Цей інтенсивний семінар проходитиме протягом двох днів. До участі в ньому вже запрошені  найвідоміші фахівців в області виноробства та техніки змішування вин в усьому світі.

16 доповідачів з 10 різних країн, серед яких викладачі, консультанти, енологи, майстри вина, маркетологи, створять єдиний потужний центр для обміну знаннями та досвідом для майстра, який хотів би дізнатися більше про і йти в ногу з новими тенденціями в світі вина.

Серед цих основних доповідачів – Джеймі Гуд, який розповість про все , що може піти не так під час розробки  купажу і як його уникнути; Sergio Correa- розкриє свої знання про чилійські вина і їх потенціал; Гернот Limbach – розкаже як отримати якісні ігристі вина; Дебора Паркер Вонг – буде говорити про вина , затребувані на ринку США; Христина Пандолфі розкаже про потенціалах аргентинських вин.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар