На Херсонщині пройшов VI Національний День Саду

 На Херсонщині пройшов VI Національний День Саду

На базі СТОВ «Енограй» 27 червня у селі Софіївка (Білозерськоий район, Херсонщина) відбулась ключова подія садівничої галузі України — VI Національний День Саду.

«Ми збирали зі всього світу все, що могли, корисне і впроваджували на території нашого підприємства. Ми готові розказати і показати свої результати та поділитись досвідом. Я сподіваюсь, що ваш приїзд сюди буде ефективним і кожен візьме для себе те, що хотів», — під час офіційного відкриття заходу сказав Максим Литвиненко, керівник СТОВ «Енограй».

Керівник відділу регіонального розвитку ВАР у Херсонській області Олександр Романенко подякував Максиму Литвиненку за організацію заходу та вручив йому від ВАР подяку «За вагомий внесок у розвиток галузі садівництва та активну участь в організації VI Національного Дня Саду».

«Ті плани, які ставить перед собою Всеукраїнська Аграрна Рада, втілюються передовсім завдяки всім вам — аграріям. ВАР захищає інтереси аграріїв не лише на законодавчому рівні, а й намагається надавати допомогу для розвитку малого та середнього бізнесу і його захисту. Бажаю, щоб сьогоднішній день став для вас ефективним, продуктивним і допоміг у розвитку вашого бізнесу», — сказав Романенко.

Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Вадим Чабан висловив радість з приводу того, що саме у Херсонському регіоні відбувається такий значимий для садівничої галузі захід.

«Я б дуже хотів, аби українські сади були прибутковими та могли конкурувати на вітчизняному та зарубіжному ринках», — сказав Вадим Чабан

Із новинками техніки, технологіями вирощування та захисту саду експерти знайомили присутніх під час теоретичної та практичної частин заходу.

Керівник відділу регіонального маркетингу ТОВ «Байєр» Ігор Тарушкін представив нові технологічні розробки компанії у захисті саду, які є безпечними для навколишнього середовища.

«Дуже приємно, що тут зібрались люди, які дійсно цікавляться садом, хочуть дізнатись більше про його розвиток. Хочу подякувати організаторам за таке масштабне міроприємство. Організація дуже достойна і на високому рівні», — сказав Ігор Тарушкін.

Під час практичної частини учасники VI Національного Дня Саду мали змогу оглянути 15 демонстраційних агрохімічних ділянок живлення і захисту рослин від 9- компаній-партнерів. Так, генеральні партнери заходу «Bayer» та «AgriTecno і партнери «Palitra Agro», «Unifer», «ДП ТАК» представили технології живлення і захисту черешні; «Bayer», «Ярило», «AgriTecno», «Stoller», «SkyChem», «Palitra Agro» — яблук; «Bayer» та «AgriTecno» — винограду, а «AgriTecno» — ще й персика. Процес обприскування садів за допомогою дрона продемонструвала компанія «SkyChem».

Новинки садової техніки представили лідери та новачки аграрного ринку України та світу —– компанії «UVC», «SmartAgro», «MTC», «Stihl», «Flexsol». Учасники заходу могли бачити окремі одиниці техніки в дії. Зокрема, процес обрізки дерев продемонстрували представники компанії «Stihl».

 

Кожен охочий також мав можливість випробувати авто модельного ряду Subaru Forester, яке для тест-драйву забезпечила компанія «Славмоторс», та авто марок Volvo, Fiat і Ford, які представила компанія «Bebko-Auto».

На території саду діяла виставкова зона, де учасники VI Національного Дня Саду могли ознайомитись із продукцією та послугами компаній-партнерів заходу. А по завершенню події на усіх чекав святковий фуршет та розіграш подарунків.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар