На Харківщині з’явиться «Дорога вина і смаку Слобожанщини»

 На Харківщині з’явиться «Дорога вина і смаку Слобожанщини»
У Харківській області Чугуївська міська територіальна громада працює над створенням нового еногастрономічного маршруту України – «Дороги вина та смаку Слобожанщини». Про це повідомляє пресслужба Харківської облради.
 
Реалізація проєкту «Дорога вина та смаку Слобожанщини» відбувається за участю національних експертів Проєкту Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні». 
Проєкт «Дорога вина та смаку Слобожанщини» має на меті розбудувати еногастрономічний маршрут на Слобожанщині, до якого будуть належати місцеві гастрономічні бренди, виноробні традиції міста Чугуїв, фестивальний та подієвий туризм міста, розбудова територіальної локації «Місто майстрів» Агротуристичного кластера «Сіверський Донець», агротуристичні локації Чугуївської, Малинівської, Чкалівської, Дергачівської, Малоданилівської, Солоницівської, Циркунівської громад.
 
Нагадаємо, що Проєкт Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» функціонує в Україні із 2017 року. Він спрямований на вдосконалення системи географічних зазначень в Україні. Головний бенефіціар проєкту – Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
 
Читайте також:
 

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар