Медіагрупа «Технології та Інновації» запрошує до співпраці!

 Медіагрупа «Технології та Інновації» запрошує до співпраці!

Медіагрупа «Технології та Інновації» та тематичні спеціалізовані видання «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»/«Горішник», «Напої. Т.І.» пропонує ефективний і різноплановий інформаційний супровід. Так, ягідні та садівничі підприємства, виробники обладнання та технологій, виробники слабоалкогольних, безалкогольних та міцних напоїв тощо мають змогу розповісти про свій бізнес, переваги та досягнення, продукцію та послуги і залучати таким способом ще більше покупців, клієнтів і споживачів!

Зокрема, медіагрупа «Технології та Інновації» пропонує такі інформаційні послуги:

  1. Формування та втілення комплексної контент-стратегії просування вашої компанії, що складається із різножанрових і різнотематичних публікацій на сайтах «Напої. Т.І.», «Садівництво і Виноградарство Т.І.»/Горішник» та «Ягідник», на тематичних сторінках і в групах у соціальних мережах (новини, статті, огляди, відео, інтерв’ю, відгуки клієнтів, опитування, кейси тощо).
  2. Публікації статей і реклами в популярних галузевих журналах «Садівництво і Виноградарство. Т.І.», «Напої. Т.І.», «Ягідник» і «Горішник».
  3. Проведення онлайн-заходів – вебінарів, відеоконференцій, майстер-класів із повномасштабним інформаційним супроводом (анонси, залучення аудиторії, пострелізи на інтернет-ресурсах і в соціальних мережах, постстатті в журналах та ін.).
  4. Послуги копірайтингу, а саме написання й публікація текстів, які продають, для продукції вашої компанії, спрямованих на вашу цільову аудиторію, зокрема і регулярне ведення блогу на вашому сайті, що формує довіру до бренду.
  5. Розробку комплексної SMM-стратегії для просування вашого бренду в соцмережах: створення й ведення офіційних фейсбук- та інстаграм-сторінок вашої компанії з метою формування її позитивного іміджу в онлайн-середовищі та створення присутності вашого бренду на ринку.
  6. Створення і запуск пошукової реклами в Google (підбір пошукових фраз, розробка креативів, написання дієвих оголошень, складання бюджету, запуск рекламної кампанії на вибраний період тощо).

Повідомляйте про свій бізнес, свої переваги та досягнення, про свою продукцію та послуги, і залучайте ще більше покупців, клієнтів і споживачів! Ставайте сильними навіть у цей складний час!

Контакти:
Надія Ящук, співзасновник медіагрупи «Технології та Інновації», тел. +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net
Лариса Товкач, менеджер, +38 (097) 968 95 16, sad.nti@ukr.net.
Катерина Олар, редактор журналів «Ягідник», «Садівництво і Виноградарство. Т.І.»/«Горішник», «Напої. Т.І.», techandinnowsad-beer@ukr.net

Олар Катерина

Останні статті