Модулі для крафтових пивоварень, що надають конкурентів переваги на ринку, представить компанія

 Модулі для крафтових пивоварень, що надають конкурентів переваги на ринку, представить компанія

10-11 жовтня Міжнародний Форум пивоварів та рестораторів вже увосьме об’єднає на одному майданчику всіх гравців пивоварної галузі та ринку пива. Приймає дводенний захід готельно-ресторанний комплекс «Айвенго». Теми конференц-дня, 10 жовтня, максимально охоплять етапі від створення пивоварні та виробництва пива – до маркетингу, позиціонування бренду і продажів. Однією з основних тем залишаються технології. Адже від ефективності процесів пивоваріння та бродіння, відповідності обладнання законодавчим нормам та енергоефективності залежить комерційний успіх пивоварні в умовах високої конкуренції та різноманітності. Всі ці фактори вже враховані в обладнанні й технологіях Альфа Лаваль. Із розробками шведської компанії процеси пивоваріння стають достатньо гнучкими, щоб реагувати на зміни в попиті. Про переваги використання модулів Альфа Лаваль для крафтових пивоварень учасникам VIII Форуму розповість Дмитро МАРЧЕНКО, регіональний менеджер з продажів компанії.

Відзначимо, Альфа Лаваль є одним з провідних світових виробників спеціального технологічного обладнання, традиційно використовуваного в пивоварінні. Рішення, які пропонує компанія, засновані на передових технологіях і світовому досвіді, а їх застосування дозволяє досягти нових рівнів рентабельності та найвищої якості продукції.

Спираючись на свій досвід і знання в області пивоваріння, а також на ключові технології та існуючі програми сервісного обслуговування, Альфа Лаваль пропонує широкий спектр послуг, призначених для надання допомоги замовникам в області управління виробничими витратами, а також для підвищення якості пива. А саме технології очищення пива і сусла, аудит в області управління якістю дріжджів, енергетичні аудити, угоди по експлуатаційним характеристикам, навчання фахівців замовника, оновлення технологічних модулів.

Нагадаємо, VIII Форум пивоварів та рестораторів відбудеться у Рівному: підведемо підсумки року, сформуємо основні завдання наступного та оберемо краще українське пиво! 8-9 жовтня в рамках Форуму проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою втретє проведе Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award 2019.

Зареєструватися до участі у Форумі можна через електронну форму ТУТ.

10-11 жовтня відбудеться Форум. Аудиторія заходу – пивовари, технологи пивоварних підприємств, представники пивної торгівлі, ресторатори, шеф-кухарі пивних закладів з усієї України, з Польщі, Литви, Білорусі, Бельгії та інших країн, а також компанії-виробники з Німеччини, Австрії, Італії, Чехії, Словаччини. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів для пивоварного бізнесу. Завершуватиме конференц-день фуршет з дегустацією від крафтових пивоварень. Відбудеться урочиста церемонія нагородження Дегустаційний конкурс пива East European Beer Award – 2019 та оголошення результатів і нагородження конкурсу «Королева пива – 2019». На другий день вирушимо у Пивний тур «Крафтовий шлях» та варитимемо пиво в коллаборації із зірками українського та зарубіжного крафта.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Панкратенкова: +38(097)7592583, +38(095)6070904, reklama.nti@gmail.com
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Анна Малашкевич: +38 (097) 89 18 200, beertechdrinks@gmail.com
або на сайті forum.techdrinks.info

 

З приводу партнерства звертатися:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
+38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Айвенго»
Головний Юридичний партнер – ППФ «Пахаренко і партнери»
Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації»
Інформаційні партнери – сайт beertechdrinks.com, журнал «Beer Box», Fanatic Beer Magazine, Profibeer, Restaurant News

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар