Міжнародний формат надає більше можливостей: участь в конференції візьмуть господарства та компанії з України, Білорусі, Молдови, Польщі!

 Міжнародний формат надає більше можливостей: участь в конференції візьмуть господарства та компанії з України, Білорусі, Молдови, Польщі!

До Міжнародної конференції «Ягідництво і переробка» щодня долучаються нові учасники, поспішайте зареєструватися і ви! Залишилося всього два тижні до початку головної події року у ягідній галузі. Дводенний захід 13-14 грудня збере у Західній Україні практиків, науковців, експертів, виробників заради унікальної можливості дізнатися про передові методи вирощування ягід, отримати інструменти для виходу на новий рівень якості і прибутковості вашого бізнесу. Організатори підготували нову та насичену програму: 13 грудня у Рівному відбудеться конференц-день, насичений знаннями, інформацією та спілкуванням, 14 грудня на Житомирщині відвідаємо провідне ягідне господарство «Українська ягода» та познайомимося з технологіями вирощування і переробки на практиці.

Аудиторія конференції – надзвичайно широка, за попередньою інформацією, очікуємо до 300 учасників зі всієї України, з Білорусі, Молдови, Польщі. До заходу вже долучилися ФГ «Сад Михальчуків», ООО «Ягодная долина» (Беларусь), ПП «Прогрес Агро», СФГ «Перлина», «Tiferet» (Молдова), ПП «КРЯЧКІВКА-АГРО-ПЛЮС», ПП «Флора», ТОВ «Корець-сад», ТОВ «Агросільпром», «Ваш сад», СВК «Ягідки», СОК «Перший Ягідний», СГ ТОВ «Добробут», ФГ «Вітамін», ФГ АТД «Агро», БФ Агрохолдингу «МРIЯ», ФГ «Дивокрай», ФГ «Кукеты», ТОВ «ТУЛЬСКИЙ САД», ПП «Агроспецгосп», ТзОВ «ЕКОГАЛИЧПРОДУКТ», ФГ «Авант Органік», ФГ «Тріумф-Лайф», ТОВ «Органічний сад».

Найсучасніші технології догляду за ягідником, управління господарством, переробки ягідної продукції та маркетингу презентують українські та європейські компанії: «Байєр», «ВОЛОШИН», WEREMChUK, «ПРОФПОЛИВ», Haygrove, Розетта Агро, «Агрооптима», Юнідекс, «БТУ-Центр», «Мізол», «Сортер-Пак», Эвкалипт Р, Ceres Ukraine, «Пласт-Бокс», «Рівне холод», Agrimpex та інші.

Відбудеться традиційна виставка нових технологій, обладнання, посадкового матеріалу, систем захисту та живлення, пакувальних матеріалів для виробництва та переробки. Цікавою у практичному плані стане презентація сімейної виноробні Ореста Дейнеки та компанії «Шульц», дегустація малинового вина цих виробників.

Тож учасники конференції зможуть не тільки послухати виступи, а ознайомитися з виробниками та їх продуктами на стендах, обмінятися контактами, проконсультуватися. Відбудуться столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, а також компаніями-експортерами ягід і плодово-ягідної продукції.

До конференції долучилися й провідні українські та польські плодорозсадники і ягідні господарства, які ділитимуться власним досвідом. Зокрема, «Adana 3», «Фруктовий САД», «БЕТЕК», «Українська ягода», СВК «Ягідки», «Долина Агро», «Agronom Plants», ZLOTA Yagoda, «Кліома Сервіс».

Програма конференції охопить весь процес – від закладки ягідника до позиціонування свіжої продукції та продуктів переробки на міжнародних ринках. Учасники конференції дізнаються про тенденції ринку, особливості збуту ягід, сертифікацію виробництва, створення та захист бренду. В полі зору експертів популярні культури – лохина високоросла, суниця садова, малина і чорна смородина, й перспективні – ожина, жимолость, червона смородина, ароніїя, обліпиха.

Зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго»).
14 грудня – бізнес-тур до ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

Зареєструватися можна на сайті та за телефонами:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації».

Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»

Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

Головний Галузевий партнер – ГС «Укрсадвинпром»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»

Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник. Технології та Інновації»

Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM

Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо, сайт Бізнес.Район

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар