Міжнародна виставка SIMEI 2019: нові зони для дегустацій, ще більше делегацій та клієнти з усього світу

 Міжнародна виставка SIMEI 2019: нові зони для дегустацій, ще більше делегацій та клієнти з усього світу

28- ма Міжнародна виставка винної промисловості SIMEI-2019 пройде з 19-22 листопада в Fiera Milano Rho, що у Мілані (Італія). Організатори вже готують насичену програму заходів із зустрічами, дискусіями, виставками технологій і продуктів винної промисловості. Захід збере фахівців як області енології, так і виробництва інших напоїв, а також компанії, що випускають обладнання для бутилювання. Крім того, в цьому році відкриється майданчик, спрямована на розвиток галузі виробництва оливкової олії.

Виставка SIMEI – це найбільша мережева подія у виноробній галузі у світі, щороку її відвідує 30 000 професійних операторів з усього світу, понад 500 гучних компаній-експонентів, понад 400 делегатів з більш ніж 90 країн світу таких як Аргентина, Хорватія, Греція, Мексика, Польща, Португалія, Великобританія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Туреччина, В`єтнам та США. Учасники виставки в основному складають виноробний сектор, це приблизно 90%, а решта 10% – представники інших галузей, таких як пиво, олія, напої, соки, вода, оцет, спиртні напої та молоко.

Відвідування виставки SIMEI безсумнівно надихає, але в такому бурхливому потоці інформації не просто зорієнтуватися. Журнал «Напої. Т.І. », який вже кілька років є інформаційним партнером форуму, вибрав найбільш цікаві для читачів пропозиції і компанії, беручи до уваги особливості роботи індустрії напоїв в пострадянському просторі.

Серед головних тем виставки 2019 року стануть дизайн та архітектура вина, використання деревини у виноробстві та переспективи розвитку цієї галузі, окрем буде проведено конференцію про жінок у виноробстві та дебати з приводу упаковки й візуального дизайну продукції.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар