Міжнародна конференція “Ягідництво та переробка: технології та інновації” відкриє ще більше можливостей для вашого бізнесу

 Міжнародна конференція “Ягідництво та переробка: технології та інновації” відкриє ще більше можливостей для вашого бізнесу

Для тих, хто прагне створити власний унікальний високоприбутковий бізнес, і робить ставку не на обсяги, а на якість продукту! Інформаційно-видавничий проект «Технології та інновації» оголошує початок підготовки до Міжнародної науково-практичної конференції представників ягідної та переробної галузей «Ягідництво та переробка: технології та інновації». Місцем проведення конференц-дня, насиченого знаннями, успішним досвідом, новими технологіями та інноваційними підходами, обрано м. Рівне. В рамках бізнес-туру завітаємо до провідного садівничого господарства ТОВ «Українська Ягода» (Житомирська обл., Бердичівський р-н, с. Маркуші). Головна мета – надати українським фермерам ключі до створення максимально повної моделі успішного бізнесу. Адже заробити на ягодах – це реально. Але є сенс заробити втричі більше на продуктах переробки ягід і фруктів – напоях, джемах, сушині, детокс-продуктах та ін.

Минулорічна конференція, що відбулася напередодні Різдва у Львові, зібрала понад 350 гостей зі всієї України, з Польщі, Білорусі, Італії, Молдови. Захід продемонстрував актуальність питань і тем, що піднімалися експертами. Програма конференції 2018 року стане ще цікавішою й охопить весь процес – від закладки ягідника до позиціонування свіжої продукції та продуктів переробки на міжнародних ринках. Учасники конференції дізнаються про тенденції ринку, особливості збуту ягід, сертифікацію виробництва, створення та захист бренду.

Генеральним Партнером конференції виступить компанія «Байєр» – провідний світовий виробник засобів захисту рослин, новітніх рішень для вирощування органічно чистого врожаю і збуту продуктів його переробки.

Конференцію підтримують польський журнал Jagodnik і українсько-польський часопис «Ягодник». Планується участь справжнього «десанту» фахівців і науковців з Польщі – країни-лідера по ягідному виробництву, з виступами про найновіші технології вирощування і зберігання ягід.

Ключовими темами стануть особливості вирощування, продажів, зберігання і переробки популярних ягідних культур – чорниці високорослої, суниці садової, малини і чорної смородини. Окремо виділено блок про такі перспективні в ягідному бізнесі культури, як ожина, жимолость, червона смородина, аронія, обліпиха та ін., які поступово набирають популярності.

Сьогодні в Україні і світі головна культура, яка демонструє постійний розвиток, розширення площ і збільшення продажів, – це лохина (чорниця високоросла). Саме їй буде присвячена більша частина тематичного наповнення конференції, – в тому числі і демонстраційний блок про зимову обрізку лохини на ягідній плантації під час бізнес-туру.

У конференції візьмуть участь представники українських та зарубіжних компаній зі зберігання і переробки ягід (заморозка, сушка, консервування, виробництво соків, міцних напоїв, плодово-ягідних вин тощо). Окремий акцент – на плодово-ягідних напоях, які здавна є традиційними для України і обіцяють виробникам ягід нові мегауспішні бізнеси.

«Родзинки» конференції:

Круглий стіл «Сертифікація ягідного і переробного виробництв. Створення і захист бренду. Врегулювання суперечок» від Генерального Юридичного партнера компанії «Пахаренко і партнери».

Виставка-презентація продукції ягідних і переробних підприємств;

Народна дегустація оригінальних українських напоїв і продуктів на основі ягід;

Презентація техніки і технологій від українських та іноземних компаній;

Столи переговорів з торговими та ресторанними мережами, а також компаніями-експортерами ягід і плодово-ягідної продукції.

Зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго»).
14 грудня відбудеться бізнес-тур до ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

Реєстрацію вже розпочато: http://forum.techdrinks.info/ua/archive/20
Тел. для реєстрації:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації» та Житомирської облдержадміністрації. Науковий патронат надає Уманський національний університет садівництва.

Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»

Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»

Інформаційний партнер – журнал «Садівництво і Виноградарство»

Медіа-партнери: ІА «Інтерфакс-Україна», сайт Kurkul.com, журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», Водочный Редакторъ, ІА «Агравері», Шувар-інфо

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар