Міжнародна конференція “Ягідництво і переробка”: максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації

 Міжнародна конференція “Ягідництво і переробка”: максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації

До початку Міжнародної науково-практичної конференції «Ягідництво і переробка: технології та інновації» залишилося зовсім небагато часу! Дводенний захід обіцяє стати знаковим в розвитку ягідної та переробної галузей, адже надасть інструменти для виходу на новий рівень якості й прибутковості кожного господарства. Девізом конференції стане: «Мінімум реклами – максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації!». Адже заходи від проекту «Технології та Інновації» – це найкращий майданчик для обміну ідеями і знаннями, для нових знайомств й укладання угод! Круглі столи, дискусії, виставка і дегустації-презентації, столи переговорів, живе спілкування з експертами та спікерами, заключна вечеря конференц-дня (13 грудня, Рівне) і бізнес-тур (14 грудня, Житомирщина) покликані саме для цього.

Щоб створити успішну бізнес-модель ягідного господарства чи сформувати новий курс вже існуючого підприємства, треба знати останні тенденції галузі. Тому розпочинати конференц-день 13 грудня у Рівному буде секція «Розвиток внутрішнього ринку: маркетинг, культура споживання». Обговорення охопить наступні теми: ситуація в ягідній галузі України і світу, перспективи вітчизняного ягідництва, робочий механізм отримання державної підтримки фермерами, підсумки сезону 2018 року. Розібратися в цих питаннях допоможуть Віктор КОСТЕНКО, начальник відділу розвитку садівництва, виноградарства та виноробства Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Мінагрополітики, Юрій ГОРБЕНКО, директор департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА, Ірина КУХТІНА, президент асоціацій «Інноваційне фермерство і кооперація», «Ягідництво України», Анастасія ТЕРЗЕМАН, експерт ППФ «Пахаренко і партнери». Наприкінці секції відбудеться обговорення, до якого можуть долучитися всі бажаючі. Тому вже готуйте питання!

Про сучасні технології ягідництва, як гарантію успішного ягідного бізнесу, поговоримо під час наступної секції. У полі зору наших експертів опиняться: правильні методики закладки ягідника, інноваційні препарати захисту і живлення рослин, автоматизований полив, теплиці з клімат-контролем й інші актуальні питання. Зокрема, відверто про секрети успіху та менеджмент ягідного підприємства від «а» до «я» на прикладі вирощування лохини розповість Олег НАУМЕНКО, керуючий партнер компанії «СВК «Ягідки». Приклади розв’язання вагомих агротехнічних проблем в ході інтенсивного вирощування суниці і лохини в Україні наведе Збігнєв ЯРОШ, професор Люблінського університету соціальних наук.

Очікуваними стануть теми перевиробництва малини та шляхи подолання «кризи», новітніх тенденцій виробництва ягід у Польщі та інших ключових європейських країнах. Надзвичайно актуальними – технологія органічного виробництва ягід та сертифікація. Наприклад, компанія «БТУ-Центр презентує «Біотехнології в ягідництві», а компанія «Мізол» представить різновиди природних матеріалів для вирощування різних ягідних культур. А виступ Павла КРАВЦА, засновника гучного ягідного проекту Malinowe Factory, буде присвячений питанню: «Що далі з висадженою малиною: тенденції, тренди, проблеми». Завершуватиме секцію обговорення піднятих питань та викладеної інформації всіма учасниками конференції.

Традиційно відбудеться виставка обладнання, технологій і матеріалів та продукції для ягідництва, садівництва і переробної галузі. Крім того, виробники проведуть презентацію ягідних і плодово-ягідних напоїв та іншої продукції на базі фруктів та ягід, відбудеться дегустація ягідних вин та настоянок.

Правильне зберігання і високотехнологічна переробка продукції ягідника – запорука успіху компанії на ринку. Тому ця тема стане однією з головних. Своє бачення етапів перетворення сільськогосподарської продукції на готовий продукт представить Тарас БАШТАННИК, директор компанії «Українська ягода». Темою його доповіді стане «Післязбиральна доробка і маркетинг ягідної продукції. Лохина – від глобального ринку до полиці». Андрій ОЛЕКСЮК, представник інноваційної компанії «Волошин», відкриє нові горизонти в управлінні бізнесом – Agrotracer. Це автоматизація виробничих процесів садового, ягідного господарства, переробного комплексу, що забезпечує в тому числі простежуваніть продукції.

Досвідом заморозки ягід – особливості процесу, вимоги та стандарти – поділиться компанія «Рівне-Холод». Про усі тонкощі створення вартісної продукції на внутрішній і зовнішній ринки шляхом шокової заморозки розповість представник компанії Юнідекс. Власну «Малинову виноробню», як успішний бізнес, презентує Орест Дейнека.

Заплановані столи переговорів з торгівельними мережами, експортерами, закупівельниками. Це реальна можливість для ягідників зав’язати нові знайомства, укласти домовленості, вийти на новий рівень!

14 грудня вирушимо у бізнес-тур до ТОВ «Українська Ягода». У провідному ягідному господарстві відбудеться майстер-клас із зимової обрізки лохини високорослої, а також екскурсія до сучасного переробного комплексу із морозильним цехом для ягід та новітнім обладнанням.

Тож зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго», с.Колоденка Рівненського району, траса Київ – Чоп).
14 грудня – ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

Тел. для реєстрації:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації».

Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»

Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»

Головні галузеві інформаційні партнери – журнал «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник. Технології та Інновації».

Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM

Інформаційні партнери – журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», інформаційне агентство «Агравері», Шувар-інфо, сайт Бізнес.Район

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар