Міжнародна конференція «Від землі – до готового продукту»: горіхівництво – перспективний напрям для українських садоводів

 Міжнародна конференція «Від землі – до готового продукту»: горіхівництво – перспективний напрям для українських садоводів

В рамках конференції «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту», що відбулась 21 березня у Черкасах, була проведена секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур за участю провідних науковців і практиків галузі.

Детально представив цей напрям – від саджанця до промислового саду – очільник Горіхового центру «Залісся» компанії «МАЇС», кандидат сільськогосподарських наук Микола КУЧЕР.

Тему «Проектування горіхового саду» представив Валентин ВАСИЛЕНКО, директор проектного інституту САДПРОЕКТ. Про основні помилки при закладенні саду з власного досвіду розповів Іван ЮКАЛ, власник фермерського господарства «Твій Горіх»:

– Коли ви закладаєте сад, зверніть увагу, як те робили раніше. Поїдьте, подивіться до тих, хто починав цю справу раніше. Подивіться, які він набив гулі, і запитайте: а якби ти знов закладав сад, мав гроші і бажання, як би ти його робив з досвіду через 5 чи 10 років? І тоді включайте диктофон чи нотуйте. То буде найдорожча інформація, яка вам згодиться.

Важливі питання були підняті у презентації компанії «Агростар» «Професійна техніка для горіхового саду». Адже сучасний промисловий сад не можна представити без зрошення та механізованої обробки. Тему «Селекція волоського горіха в північному Лісостепу та зоні Полісся України» презентував Петро СКРИПЧУК, професор Національного університету водного господарства та природокористування.

Детальніше про роботу секції та поради від провідних спеціалістів читайте у наступних випусках журналів видавничого проекту “Технології та Інновації”.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар