Міжнародна колаборація: пивовари зварять унікальний сорт пива на потужностях ресторану-пивоварні ALTBIER

 Міжнародна колаборація: пивовари зварять унікальний сорт пива на потужностях ресторану-пивоварні ALTBIER

10 жовтня в Харкові стартує VI Міжнародний Форум пивоварів і рестораторів. Наповнений презентаціями, виступами експертів, виставками, інноваціями і спілкуванням конференц-день відбудеться на території івент-зони Fabrika. Не менш цікавим стане другий день Форуму: 11 жовтень одночасно відбудуться Пивний тур «Крафтовий шлях» і Міжнародна колабораційна варка пива в шоу-ресторані AltBier. Модератором виступить Тарас Фалик («Кумпель», Львів), со-модераторами – Дмитро Некрасов («FDB», Дніпро), Пшемисл Брож (КАНТ, Рівне), Віктор Ващук (Pest Pub, Київ). Від бренду AltBier візьме участь чеський пивовар з 25-річним досвідом Лібер Чех.

Проводити колаборації з зірками українського та зарубіжного крафту стало доброю традицією Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів. Так, осінній Форум 2017 року в Рівному запам`ятався варінням «вершкового стауту» з робочою назвою Stout Mega Collab в ресторані-пивоварні Gastropub Father. Ювілейний п`ятий – колаборацією в київській пивоварні «Крапка-Кома», результатом якої став Maibock з додаванням українських акцентів – чорносливу, настояного на бренді, і хмелю вітчизняного виробництва.

Що чекає учасників осінньої колаборації 2018-го? Ресторанна пивоварня AltBier (Сумський ринок) обладнана провідним чеським виробником Czech Brewmasters. Її потужність – 40 тонн пива в місяць (варильний порядок на тонну і двотонні ЦКТ). Пивоварня напівавтоматична. Лагери і Пілснери тут варять традиційним для чеської пивоварної традиції двохвідварочним методом. Про всі нюанси і можливості обладнання, тонкощі технології в ході варіння розповість пивовар Лібер Чех.

Сорт пива, який варитимуть учасники міжнародної колаборації 11 жовтня в AltBier, поки залишається в секреті. Але скажемо точно – сорт і стиль будуть не менш цікавими і складними у виконанні, ніж на попередніх колабораціях!

Нагадаємо, девізом VI Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів стане «Мінімум реклами – максимум спілкування, корисного досвіду, унікальної інформації». А основними темами конференц-дня: технологічне вдосконалення пивоварної галузі, економіка власного пивного бізнесу, кадри, юридичні питання, маркетинг і стратегія продажів, розвиток культури споживання пива, перш за все, крафтового, і завоювання ринків. Приємним і емоційним завершенням дня стане вручення нагород Дегустаційного конкурсу East Europen Beer Award – 2018, а також урочиста вечеря з презентацією пивної кухні від Головного Організаційного партнера Форуму та Конкурсу – сім`ї ресторанів AltBier, а також пива від переможців та дипломантів конкурсу.

Поспішайте зареєструватися на forum.techdrinks.info! Більше інформації на сторінці заходу в Фейсбук.

Головний Організаційний партнер – AltBier

Головний Юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери»

Ексклюзивний партнер конкурсу – компанія SAHM / НТД ГРУП

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації »

Інформаційні партнери – портал Beertechdrinks, журнал «Напої. Технології та Інновації», журнал Брутто, Restaurant News, Beer Box, Продюсерський Центр «Бессонница» (Харків).

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар