Місце зустрічі змінити не можна. Найбільша виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» з успіхом пройшла у столиці

 Місце зустрічі змінити не можна. Найбільша виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» з успіхом пройшла у столиці

Масштабність! Значимість! Техніка! Інновації! Рекорди!

Мова йде про найбільшу міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання – «ІнтерАГРО 2016», що проходила з 8 по 11 листопада 2016 року у виставковому центрі «Київ Експо Плаза».

Організатор – лідер виставкового бізнесу України – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Виставка проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Національного агентства з підтримки французької економіки Business France, Німецької асоціації виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Української аграрної конфедерації, Українського клубу аграрного бізнесу.

Для підтвердження масштабності та значимості заходу наводиться статистика:

* Площа виставки 30 000 кв. м ( 3 виставкові павільйони та відкритий експозиційний майданчик)

* 350 учасників

* 20 країн-учасниць: Австрія, Аргентина, Білорусь, Болгарія, Іспанія, Ізраїль, Індія, Італія, Китай, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Сербія, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Україна

* 3 національні експозиції: Франція, Німеччина та ВПЕРШЕ держава Ізраїль

* 45 бізнес-івентів за участю провідних експертів сільськогосподарської галузі та представників влади: конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи.

* ВПЕРШЕ. Інтерактивна платформа «ІнтерАгроДебати».

На церемонії офіційного відкриття «ІнтерАГРО 2016» були присутні високоповажні гості. Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий висловив своє захоплення виставкою: «На чотири дні відвідувачі зануряться в останні досягнення світового та вітчизняного машинобудування для аграрного сектору. Тут є на що подивитись. Для мене така активна виставкова діяльність – дуже гарний показник по галузі. Хочу, щоби врешті решт вона конвертувалася у виробництво сільськогосподарської техніки тут, у нашій країні. Ми входимо у п`ятірку найбільших аграрних гравців світу. Чи можна придумати краще місце для продавців і виробників? Поле для розвитку в нас колосальне».

«ІнтерАГРО 2016» порадувала представництвом Національних павільйонів Франції, Німеччини та вперше держави Ізраїль.

Посли представлених країн також привітали учасників та гостей з головною агроподією року.

Ернст Райхель, Надзвичайний та Повноважний Посол Німеччини в Україні подякував організаторам та учасникам виставки:

«Для мене є великою шаною брати участь у відкритті виставки «ІнтерАГРО 2016». Виставка пропонує учасникам ринку найновіші рішення у сільському господарстві. Я дуже радий, що Німеччина вкотре представлена Національним павільйоном. Висловлюю подяку організаторам «ІнтерАГРО 2016», а також німецьким учасникам виставки».

Еліав Бєлоцерковські, Надзвичайний та Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні поділився враженнями щодо виставки:

«Особисто мене дуже вражає експозиція виставки, яка показує наскільки сільськогосподарська галузь важлива для України та наскільки серйозно українська влада відноситься до розвитку аграрної промисловості в країні. Сільськогосподарська галузь України має великий потенціал не тільки для країни, але й для всього світу. Впевнений, що такий захід як «ІнтерАГРО 2016» допомагає реалізувати цей потенціал».

Ізабель Дюмон, Надзвичайний та Повноважний Посол Франції в Україні:

«Франція бере участь у виставці з самого початку. Сьогодні 13 компаній представляють павільйон Франції в рамках «ІнтерАГРО 2016». Я пишаюсь тим, що французькі компанії у сфері агробізнесу прагнуть бути представленими на цій виставці. Це є доказом того, що «ІнтерАГРО» дійсно престижний захід».

Не тільки потужним представництвом компаній-виробників сільськогосподарської техніки та обладнання відома широкому колу аграріїв виставка «ІнтерАГРО». Ії бізнес-програма – своєрідний клондайк рішень для аграрної промисловості.

NEW! Інтерактивна платформа «ІнтерАгроДебати».

ВПЕРШЕ в рамках виставки стартував абсолютно новий проект – інтерактивна платформа «ІнтерАгроДебати». Протягом 3 днів роботи «ІнтерАгроДебати» стали епіцентром спілкування між провідними експертами аграрного ринку, спеціалістами та керівниками сільськогосподарських підприємств, а також представниками влади. Трансляція дебатів відбувалась он-лайн на екранах у всіх павільйонах виставкового центру та на офіційному YouTube каналі «ІнтерАГРО». Організатори дебатів: компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та лідери серед аграрних інтернет-видань: Latifundist.com та AgroPolit.com.

В рамках виставки традиційно проводиться міжнародний технічний конкурс InterAGRO Innovation Award. Основна мета якого – визначення найкращих рішень у виробництві сільськогосподарської техніки та обладнання. В цьому році на конкурсі було представлено 30 інноваційних рішень, кожне з яких варте уваги представників сільськогосподарської галузі.

Переможці обирались в 5 номінаціях:

Вузли та агрегати для с/г техніки. Переможець – компанія Amazone за блок управління обприскувача Pantera

* Техніка та обладнання для захисту рослин. Переможець – Apache за самохідний обприскувач Apache AS1220

* Трактора різного призначення. Переможець – компанія Сase за трактор CVX

* Машини для обробки ґрунту та посівів. Інноваційна техніка та обладнання. В цій номінації журі так і не визначили переможця, натомість, володарями срібних нагород стали одразу 2 компанії: компанія LEMKEN за навісний оборотний плуг Juvel та ВПЕРШЕ за час проведення конкурсу – вітчизняна компанія «Велес-Агро» за тяжку дискову борону «Кронос-6»

* Самохідні збиральні машини. Переможець – корпорація AGCO за зернозбиральний комбайн Massey Ferguson Т7

Більш детальна інформація про переможців та призерів на сайті: www.interagro.in.ua

Про події в деталях:

* 9 листопада в рамках «ІнтерАГРО 2016» з успіхом пройшов вже традиційний День Франції в Україні. Зауважимо, що Національна експозиція Франції є постійним учасником виставки. Програма заходів Дня Франції завжди є актуальною. Так, цьогоріч основною стала тема: «Управління ризиками в агросекторі».

Організаторами заходу виступили Посольство Франції в Україні, Національне агентство з підтримки французької економіки Business France, ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

Основні топіки «Дня Франції»:

* «Цінові ризики: тенденції на аграрниках і прогнози»

* «Агрострахування: загальна інформація, досвід в інших країнах, нові продукти»

* «Сучасні технологічні рішення для оптимізації використання агрохімії.

Цікавою була відео-презентація керівника проектів Soufflet Ukraine Наталії Максимишин про використання дронів для сканування ґрунту на вміст добрив.

* Круглий стіл: «Нові експортні можливості АПК. Відкриття ринків азійського континенту». Організаторами такого важливого та актуального для агропромислової галузі заходу виступили Українська аграрна конфедерація та компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Слід відмітити, що захід пройшов на високому рівні, справжній аншлаг викликали виступи спікерів – поважних гостей. Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства України, підбила підсумки роботи України з країнами Азії у напрямку експорту зернових культур. Підсумовуючи її виступ, зазначимо, що головним експортером української пшениці та кукурудзи є Китай (більше 2 млн. т.). Серед основних азійських експортерів варто виділити також Індію та Малайзію. Пані Трофімцева також зазначила, що основним критерієм для успішної роботи та збільшення об’ємів експорту сільськогосподарської продукції є її органічність та відповідність стандартам якості конкретної країни-споживача. Під час круглого столу його учасники розкрили всі питання експорту зернових культур в зарубіжні країни та відмітили перспективи Україні в цьому напрямку.

* 9-11 листопада з успіхом пройшла конференція: «Школа Аграрного Експортера».

В ході роботи конференції були розкриті такі важливі питання:

* дорожня карта експорту;

* українська органічна соя і світ;

* стратегія при виході на міжнародні ринки;

* програми ЄБРР зі сприяння розвитку;

* можливості для українських виробників у Франції;

* юридичні аспекти виходу за кордон.

«Школа аграрного експортера» – це дійсно захід №1 для аграріїв, які прагнуть вийти на іноземні ринки і потребують консультативного супроводу. Організатори заходу: Міжнародна консалтингова компанія Start Global та компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

* В рамках «ІнтерАгро 2016» учасники Національного павільйону Ізраїлю провели Українсько-ізраїльський сільськогосподарський бізнес-семінар по майбутньому співробітництву наших країн. Організатором заходу виступила Торговельно-економічна Місія при Посольстві Держави Ізраїль в Україні. Таку значну подію в напрямку подальшого співробітництва в сфері сільського господарства відкрив Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні – Пан Еліав Бєлоцерковські. На заході були присутні представники провідних компаній Ізраїлю: компанія «Адама» – світовий лідер виробництва засобів захисту рослин, «Хіштіль» – провідна компанія по вирощуванню саджанців, «Нетафім» – світовий лідер у виробництві обладнання для крапельного зрошення. Сільське господарство Ізраїлю відоме в світі як найбільш наукомістке. Перейняття досвіду та співробітництво з передовою країною в плані сільськогосподарських технологій є для України хорошим початком впровадження інновацій та отримання максимальних результатів від подальшого розвитку сільськогосподарської галузі.

* В рамках другого дня ділових заходів виставки «ІнтерАГРО» відбулась технічна конференція на тему: «Процеси та машини в агробізнесі». В ході спеціалізованого форуму у присутніх була можливість почути актуальну інформацію про новинки техніки для обробітку ґрунту, захисту рослин та збереження вологи. Серед доповідачів були представники компаній KUHN –Ukraine, CLASS Ukraine, AGCO та незалежні експерти.

* В ході другого дня роботи 11 Міжнародної виставки сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО» відбулась науково-практична конференція «Лабораторна та польова діагностика дефіцитів мінерального живлення сільськогосподарських культур та шляхи їх подолання», організована генеральним інформаційним партнером виставки, журналом Пропозиція. В ході заходу зала була переповнена і присутні виявляли значний інтерес до тем доповідей. На конференції були розкриті питання обстеження та комплексного аналізу ґрунтів, проблем та сучасного стану застосування добрив в Україні, агрохімічних властивостей ґрунтів та інше.

* 11 листопада на найбільшій та найпрестижнішій аграрній виставці України започатковано проведення Дня молодого спеціаліста-аграрія. В останній день виставки молоді спеціалісти аграрної галузі, студенти аграрних ВУЗів та коледжів мали можливість зустрітися з провідними компаніями, які практикують працевлаштування випускників аграрних та готові допомогти молоді набути практичних навичок, щоб стати спеціалістами високого рівня. На першу зустріч студентів з роботодавцями приїхали представники компаній «Імперія-Агро», Agricom Group, «Індустріальна Молочна Компанія» (ІМК), «Полетехніка», Cygnet Agrocompany, «Варог Вест Груп». Дані компанії вже сьогодні готові працевлаштувати молодих агрономів, механіків та інших спеціалістів або взяти на практику студентів із забезпеченням їх стипендією.

* Конференція: «Секрети безпечного агробізнесу в Україні. Межі ризику. Практичний досвід з вирішення конкретних проблем у 2015 – 2016 роках». Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», юридична компанія ОМП.

* Науково-практична конференція: «Роль біопрепаратів у забезпеченні екологічності продукції та зменшенні її собівартості». Організатори: ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок», Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України.

* Презентація інноваційних технічних рішень компаній New Holland, Vaderstad, Berthoud, Horsch, Apache, Hardi, Tecnoma та інших.

Великою популярністю серед відвідувачів були численні презентації нових зразків інноваційної техніки та обладнання, які проходили на стендах компаній-виробників.

Організатори заходів не тільки пояснювали аграріям в чому полягають переваги новітніх розробок, а ще й вшановували кращих спеціалістів та проводили розіграші призів серед присутніх аграріїв.

Завдяки участі у виставці провідних міжнародних та вітчизняних компаній, насиченій потужній діловій програмі та партнерству виставок з відомими світовими організаціями «ІнтерАГРО» є визнаним лідером, головним інтелектуальним майданчиком та ефективною маркетинговою платформою для визначення перспектив розвитку і просування компаній на вітчизняному та міжнародному ринках.

Варто зауважити, що виставка «ІнтерАГРО», орієнтуючись на досвід світових агропромислових виставок, проводиться раз на два роки. Згідно з відгуками провідних учасників виставки – це дає можливість краще підготуватись до участі та представити не тільки найкращу продукцію, але й новинки галузі. Адже процес створення та запуску в експлуатацію аграрної техніки доволі тривалий процес.

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» вдячна всім компаніям, які брали участь у «ІнтерАГРО 2016», а також у бізнес-програмі виставки та бажає всім успіхів у ділових починаннях!

До нових зустрічей 15 – 17 лютого на виставках «Зернові технології 2017», «Фрукти. Овочі. Логістика 2017» та Agro Animal Show 2017!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар