МЕРТ обіцяє аграріям 8,4 млрд гривень

 МЕРТ обіцяє аграріям 8,4 млрд гривень

Міністерство економіки, торгівлі та аграрної політики показали проект оновленої програми підтримки аграріїв.

Загалом на підтримку аграрного сектора планується витратити 8,4 млрд грн, з яких 3,9 млрд. буде витрачено на здешевлення кредитів аграріям для купівлі землі сільгосппризначення, 2,5 млрд. на державну підтримку галузі тваринництва, зберігання та переробки сільгосппродукції, 780 млн на підтримку купівлі вітчизняної сільгосптехніки, 400 млн на підтримку садівництва та ягідництва.

Також передбачене 500 млн на формування статутного капіталу фонду часткового гарантування кредитів. «Це для маленьких фермерів, у яких немає історії співпраці з банками та немає застави Цей фонд буде покривати ризики та страхувати від дефолту. Також це дозволить маленьким виробникам отримати кредит», — сказав заступник голови МЕРТ Тарас Висоцький.

«Фермер, бізнесмен, який працює на землі, часто не має достатньої кредитної історії та банки відмовляються з ними працювати. Фонд часткового гарантування кредитів допоможе”, — додав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар