MACFRUT 2019: ставка на тепличне садівництво

 MACFRUT 2019: ставка на тепличне садівництво

8-10-ого травня в м. Ріміні (Італія) проходить 36-та щорічна міжнародна виставка-конференція Macfrut 2019. Цього разу топовою гарячою темою заходу є тепличне садівництво. Всього на виставку завітали учасники з понад 50 країн, а загалом у залаз працює понад 200 стендів.

Цьогоріч виставка проходить у виставковому центрі Greenhouse Technology Village, де зона тепличного садівництва приймє виробників технологій, матеріалів та техніки для садівництва, насіннєвих компаній і виробників саджанців. Саме в цій спеціалізованій секції, три дні поспіль презентують інноваційні технології, які мають стати звичайними щоденними діями у веденні тепличного господарства.

Організатори Macfrut 2019 також анонсували пропозицію – перетворити непрацюючі промислові об’єкти на центри передового досвіду садівничих інновацій. 

А ще в рамках виставки 9-ого травня відбулася міжнародна конференція, організована науковим кооперативом Сесілії Станджеліні відділу парникового садівництва Університету і досліджень Вагенінгена, темою якої стануть аналіз трендів європейського та світового ринку свіжої продукції, а також найсвіжіші тренди у технологіях виробництва. Головними спікерами конференції, які ділились своїм досвідом, стали Сінді ван Рійсвік, аналітик свіжої продукції в Rabobank (Нідерланди), Роберто Гарсія Торренте, директор Innovación Agroalimentaria Cajamar, Almeria (Іспанія), Паоло Баттістель, Ceres (Марокко та Східна Європа).

Окремим блоком організатори проводили огляд сильних та слабких сторін садівничого сектору Італії, та продемонстрували переваги використання відновлюваних джерел енергії. 

У рамках виставки Macfrut 10-ого травня відбулась зустріч на тему інновацій у вирощуванні столового винограду – Table Grape Meeting. Зі щорічним виробництвом близько мільйона тонн і площею виноградників 47,000 га, Італія є лідером у вирощуванні столового винограду в Європі, разом із Грецією та Іспанією. У фокусі дискусії – сортові інновації, починаючи з італійських програм розвитку, і включаючи міжнародні сорти, що на даний момент вирощуються в Італії, з переходом до впровадження нових сортів, які можуть змінити ринок. Зустріч поділили на дві сесії: протягом першої деякі лідируючі гравці виноградного ринку Італії обговорювали сортові інновації та ділитися своїм досвідом та точкою зору щодо бачення майбутнього; на другій – провели круглий стіл із дискусією за участі європейських та міжнародних спікерів із країн-лідерів по виробництву та імпорту столового винограду. 

Виставка-конференція Macfrut призначена для італійських та міжнародних виробників, байєрів, технологів та імпортерів. Участь безкоштовна, всі заходи виставки будуть одночасно перекладатися на англійську мову.

Розгорнутий репортаж з виставки читайте у наступному номері нашого журналу! Поспішіть оформити передплату!

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар