Лист Аграрного союзу України до Міністра оборони України

 Лист Аграрного союзу України до Міністра оборони України

Аграрний союз України звернувся з листом до Міністра оборони України щодо врахування виробничої задіяності аграріїв під час призову до військових лав

Міністру оборони України,

генерал – полковнику

В.В. Гелетею

Шановний Валерію Вікторовичу!

Усвідомлюючи надзвичайну напругу і складність суспільно-політичної ситуації вкраїні та загрозу її цілісності і незалежності, сільгосптоваровиробники країни, об’єднанів Аграрному союзі Україні (АСУ), дбають про економічну могутність держави та, на заклик Ради АСУ, надають максимально можливу допомогу Збройним Силам України.

Так, допомога хліборобів Черкаської області перевищила 2,9 млн. грн. Від аграріїв Тернопілля надійшло понад 2 млн. грн., крім того голова об’єднання сільгостоваровиробників області, генеральний директор ПП «Агропродсервіс» ІванЧайківський виділив на будівництво інженерних комунікацій на кордоні з Російською Федерацією 1 млн. грн. Надають допомогу військовим й інші регіони країни. Сільські трударі розумінням сприйняли Указ Президента України «Про часткову мобілізацію» і вважають оголошений новий етап мобілізації правильним рішенням, необхідним для зміцнення обороноздатності Батьківщини. Ми визнаємо, що боронити незалежність та цілісність країни – святий обовязок кожного, тому до війська буде призвана певна кількість селян -сільгосптоваровиробників різних форм власності.

Слід зазначити, що зараз у хліборобів країни найбільш напружений і найвідповідальніший період – збирання ранніх зернових і бобових культур. Як відомо, основними фігурами на жнивах є механізатори – комбайнери, трактористи, водії та майстри зерносушарок і зерноочисних машин. Саме їх самовіддана праця є головною умовою створення продовольчої безпеки України. Для того, щоб не послабити виробничу сферу і не  призупиняти виробничі процеси, що призведе до значних втрат продукції і підірве економічну міць країни, вносимо пропозицію: при проведенні мобілізації зважати на ці обставини і призивати на військову службу в першу чергу тимчасово безробітних, що стоять на обліку у службах зайнятості та, з врахованням думок керівників підприємств, тих працівників, які менш потрібні на виробництві як в рослинницькій так і в тваринницькій галузях.

З великою повагою,

Голова Аграрного союзу України Г. В. Новіков

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар