Львів’яни запрошують на Свято сиру та вина 2021: буде гігантський сирник та ярмарок сиру і вина

 Львів’яни запрошують на Свято сиру та вина 2021: буде гігантський сирник та ярмарок сиру і вина

22-24 жовтня у Львові відбудеться Свято сиру та вина. Улюблений серед львів’ян і туристів гастрономічний захід організують на площі перед Палацом Потоцьких. Протягом трьох днів на гостей чекає ярмарок, цікаве кіно просто неба, хороша музика, тематичні розваги, зона їжі й гігантський сирник.

За словами організаторів, щодня на Святі сиру та вина львів’яни і туристи зможуть відвідати великий ярмарок сирів та вина, на якому будуть представлена продукція як великих виробників й імпортерів, так і регіональні органічні продукти.

Читайте також: В Україні створили Національну ресторанну асоціацію

Окрім смакування та продажу ХІІ Свято сиру та вина запропонує приготувати різноманітні сирні страви самостійно і усією родиною.

Другий день свята, 23 жовтня, буде присвячений одному з найулюбленіших львівських десертів – сирнику. Цього дня на святі буде представлено великий вибір смачних сирників від різноманітних виробників. А також відбудеться випікання гігантськиго львівського сирника за давніми рецептами та частування ним усіх гостей свята.

Також на фестивалі працюватиме Cinema Wine Zone, де можна буде подивитися шедеври світового й українського кінематографу. Окрім постійно діючих атракцій, щодня на гостей свята чекає особлива музична програма.

Ціна квитка: на 1 день фестивалю – 100 гривень; на три дні фестивалю – 250 гривень. Кожному, хто придбає квиток на Свято сиру та вина у Львові організатори обіцяють скляний келих у подарунок.

Читайте також: Із 1 жовтня діють нові правила продажу алкоголю в Україні

До слова, чотири століття тому клімат у Львові був настільки теплим, що виноградники на південних схилах Високого Замку, Личакова, а потім – на пагорбах Кайзервальду, аж до Винників, давали львів’янам щорічно більше сотні бочок вина. Крім цього, львів’яни насолоджувались вишуканим італійським, крітським, іспанським та угорським вином, так як Львів був великим торговим центром.

Читайте також: Анонсуємо новий випуск спеціалізованого журналу Drinks. Technologies & Innovations №3!

Більше інформації про виноградарство та виноробство, а також виробництво інших напоїв – на сторінках спеціалізованого журналу «Напої. Технології та Інновації». Посилання на останній випуск: Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Триває передплата на єдиний в Україні журнал для професіоналів у галузі виноробства та виготовлення інших напоїв. А також запрошуємо партнерів до співпраці з розміщення іміджевої та блочної реклами в журналі і на сайті techdrinks.info!

Звертайтеся за контактами менеджерів:

  • Анна Панкратенкова (координатор проєкту): тел.: +38 097 759 25 83, reklama.nti@gmail.com
  • Ірина Калюжна, тел.: +3096 45 87 682, reklama.nti@ukr.net
  • Лариса Товкач, тел..: +38 097 96 89 516, sad.nti@ukr.net
  • Альона Данчук, тел.: +38 097 65 43 126, sad2017@ukr.net

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті