London Wine Fair: українські виноробні компанії вперше презентували Україну на виставці в Лондоні

 London Wine Fair: українські виноробні компанії вперше презентували Україну на виставці в Лондоні

Фото із фейсбук-сторінки Володимира Печка

7-9 червня відбулася 40 Міжнародна виставка London Wine Fair, на якій вперше в історії нашої країни на спільному стенді презентували українські вина – Wines of Ukraine. Свою продукцію на українському стенді представили більше 10 виробників із України. Про це проєкту «Напої. Технології та Інновації» розповів голова ГС «УКРСАДВИНПРОМ» Володимир ПЕЧКО.

У Міжнародній виставці London Wine Fair взяли участь такі українські виробники: 46 Parallel Wine, Father’s wine, Beykush winery, SHABO, Prince Trubetskoi Winery, Stakhovsky Wines, «Ханi Баджер», Winehall Oksamytnе, Biologist, Wineidea, Chateau Chizay, Vinoman Winery, Akkerman Distillery.

– Відбулася історична подія, адже вперше в історії України на національному стенді були представлені українські вина, загалом 100 позицій. На виставці був дуже великий попит на українську продукцію. Представники бізнесу були дуже здивовані, що Україна, незважаючи на війну, знайшла в собі сили презентувати себе на національному стенді. Так ми почали рухатися в рамках розвитку програми Wines of Ukraine  – бренду українського вина, яке ГС «УКРСАДВИНПРОМ» анонсувала ще 2019 року. В Україні налагоджується експорт вина, зокрема зацікавлення нашою продукцією є в Японії, Данії, Великій Британії, Німеччині. У процесі дегустації люди побачили, що українські вина заслуговують на увагу. Це підтвердила також велика кількість медалей, які завоювали українські вина на конкурсі Decanter World Wine Awards, – розповів Володимир Печко.

Фото із особистої фейсбук-сторінки Володимира Печка

Про участь у міжнародній виставці розповіла співвласниця Father’s wine Оксана БОЙЧУК:

–  Ми презентували на виставці 4 вина – Мускат Оттонель біле 2021 року, Рожевий квадрат 2021 року, Червоний ромб 2018 року, Каберне Совіньйон червоне 2020 року. Ми не мали змогли безпосередньо взяти участь у події. Але, за відгуками, було дуже багато учасників, людей, яких цікавив імпорт українського вина. Учасники виставки виявили великий інтерес до нашого вина та до українського стенду загалом.

Враженнями від участі у престижній виставці поділилася співзасновниця компанії «Хані Баджер» Юлія КАЛЕНСЬКА:

– Нам дуже приємно було презентувати свої напої на цій виставці, адже дуже тішить, коли з нашими напоями знайомиться все більше людей, які лишають позитивні відгуки. У рамках London Wine Fair ми взяли участь у конкурсі Wine Travel Awards і здобули перемогу в номінації «Бренд-візитка картка України». Так, ми намагаємося працювати й виходити за межі України.

London Wine Fair – одна з найбільш відомих міжнародних виставок вина, виноробства та технологій, яку проводять щорічно із 1981 року. Цьогоріч організатори події надали можливість українським виробникам безкоштовно взяти участь у виставці.  

Читайте також:
Компанія The Dealer Bottle Shop збирає кошти для допомоги бійцям на передовій
В Україні у травні подорожчали алкогольні напої

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті