Lallemand Brewing презентує активні сухі пивні дріжджі і технологію їх застосування на Міжнародному Форумі пивоварів та рестораторів – весна 2018, Київ, Україна

 Lallemand Brewing презентує активні сухі пивні дріжджі і технологію їх застосування на Міжнародному Форумі пивоварів та рестораторів – весна 2018, Київ, Україна

Ювілейний V Форум пивоварів та рестораторів відбудеться у Києві вже 12-13 квітня. Головна тема – «Пиво і пивоварня: успіх в бізнесі гарантований, якщо …». Дводенний захід стане майданчиком для зустрічі, обміну думками, досвідом пивоварів та рестораторів, для презентацій ефективних бізнес-підходів, інноваційних технологій, техніки, сировини й супутніх матеріалів для пивоваріння. Традиційно протягом всього конференц-дня, 12 квітня, працюватиме виставка, участь в якій візьмуть виробники з України, Польщі, Німеччини, Словаччини, Австрії, Чехії, Італії, Франції. Тематика технологічної частині Форуму охопить весь ланцюг виготовлення пива – від вибору дріжджів, солоду та хмелю до роботи обладнання в пивоварні. Адже якість продукції наполовину залежить від якості сировини, на чверть – від ефективної роботи обладнання і ще на чверть – від професійної роботи технолога. Свої продукти та нові розробки в рамках Форуму презентує всесвітньо відомий виробник пивоварних дріжджів – Lallemand Brewing.

Пиво – продукт життєдіяльності дріжджів. Тому його смак і аромат залежать не тільки від солоду і хмелю, а й від того, як дріжджі переробляють речовини, що містяться в суслі. Деякі стилі пива – хефевайцен, левова частка бельгійських стилів, англійські біттери – набувають неповторності смаку саме завдяки особливим расам і штамам дріжджів. Тому пивоварам необхідно дуже серйозно ставитися до вибору якісних дріжджів.

Історія діяльності Lallemand в пивоварній промисловості розпочалася на початку 1970-х років з виробництва сухих чистих пивних дріжджів у Канаді. З часом ця діяльність була розширена на виробництво інших специфічних штатних елевих і лагерних пивних дріжджів для різних клієнтів у США, Європі, Австралії та Азії.

Завдяки десятиліттям досвіду в цій промисловості, широкій мережі підтримки та потужній технічній експертизі, компанія Lallemand Brewing в змозі та готова допомогти пивоварові розвиватися та досягати найвищої якості. Окрім унікальної глобальної технічної підтримки та досвіду, виробник пропонує широкий спектр продуктів, послуг та навчання.

В рамках Технологічної частини Форуму представник Lallemand Brewing Ян Невелос виступить з презентаціє на тему: «Активні сухі пивні дріжджі та їх застосування в процесі».

Організатори заходу – видавничий проект «Технології та Інновації» обрали найактуальніші теми, виходячи з досвіду минулорічних Форумів. Тож, на учасників конференц-дня П’ятого Міжнародного Форуму очікують: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур; технологічний форум «Ставка на якість»; виступи про економіку пивного закладу; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»; дискусія про ефективний пивний маркетинг і секрети успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет тощо.; круглий стіл про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу».

Традиційна вечірня презентація унікальних сортів пива і пивного меню відбудеться в одному з кращих пивних ресторанів столиці.

Не менш цікаві та насичені заходи другого дня, 13 квітня: пивний тур «крафтовий шлях» в кращі ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива; колабораційна варка крафтового пива з зірками українського та зарубіжного крафта; семінар-практикум на тему «Дефекти пива».

Ювілейний V Форум пивоварів та рестораторів підтримали та готуються приїхати наші колеги з Великобританії – зірка пивоварного ринку світового масштабу, голова Британської Гільдії пивних письменників Тім Хемпсон, а також відомий пивний блогер, автор ідеї першої в світі «сліпої» колаборації, російський пивовар Олексій Черниш.

Місце проведення: Ресторан «Трипільське сонце» Київська обл., 27 км Новообухівської траси, с. Підгорці (http://www.trypillya.com.ua/ru/kontakty/kak-dobratsja.html)

Головний Організаційний партнер Форуму  – Ресторан «Трипільське сонце»

Головний Організаційний партнер – сім`я ресторанів-пивоварен AltBier

Форум пивоваров и рестораторов поддерживает Гильдия крафтовых пивоваров Украины.
Научный патронат осуществляет Национальный университет пищевых технологий.
Генеральный юридический партнер – юридическая компания «Пахаренко и партнеры».
Главный информационный партнер: международный специализированный журнал «ПИВО. Технологии и Инновации».
Информационные партнеры: журналы «БРУТТО», Beer Box, сайты Restaurant NEWS EU, BeerPlace, Profibeer

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар