Крафт Фест Фон Вакано – фестиваль крафтового пива, а також товарів ремісничого виробництва

 Крафт Фест Фон Вакано  – фестиваль крафтового пива, а також товарів ремісничого виробництва

13 та 14 травня 2017 року  планується проведення Першого фестивалю крафтового пива та м‘яса  «Фон Вакано Крафт Фест» у Тернополі. Цей фестиваль має на меті познайомити та залучити містян та гостей міста до культури приготування та споживання продукту, що виготовлюється дбайливо та із душею, адже крафтове пивоваріння та масарство – це завжди індивідуальний процес, що вимагає вкладення душі виробника. На свято запрошені більшість визначних крафтових пивоварень України, які вже дали свою згоду на участь.  Також на фестивалі буде встановлено фан-зону, що транслюватиме фінал Євробачення.  Задача фестивалю – це підтримка та розвиток культури споживання достойної їжі та напоїв, а також внесок до формування позитивного туристичного іміджу міста, адже Тернопіль здавна відомий у всій країні та за її межами своїми гастро-родзинками.

Основною метою фестивалю є відродження та популяризація виробництва товарів народного споживання виготовлених традиційними “домашніми” методами, та з використанням екологічної сировини.

Головне гасло фестивалю: Хочеш споживати якісне – зроби сам!!!

Оскільки крафтове пиво є зараз базовим трендом ринку ремісничих товарів, саме його вибрано основоположним продуктом свята. Окрім пива планується представлення мясної, молочної, кондитерської продукції, виготовленої в малих ремісничих майстернях.

Окрім того Крафт Фест Фон Вакано присвячено уродженцю м.Козова Альфреду Фон Вакано – відомому підприємцю та меценату, засновнику Жигулівської пивоварні в м.Самара, якому приписують авторство рецепту Жигулівського (Віденського) пива. Дата проведення фестивалю привячена його дню народження.

Дата проведення: 13-14 травня 2017р. м. Тернопіль, Козацький острівець, парк «Топільче»

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар