Козацький фестиваль крафтового пива “Кварта” на Кам’янській Січі розпочнеться 30 квітня

 Козацький фестиваль крафтового пива “Кварта” на Кам’янській Січі розпочнеться 30 квітня

З 30 квтня по 1 травня на території Кам’янської Січі (селище Республіканець Бериславського району) вкотре проведуть Козацький фестиваль пива «Кварта». це фестиваль південного колориту, козацького духу, смачної української кухні та перш за все холодного, звареного з любов’ю по козацьким звичаям, усіма любимого, янтарного пива, повідомляє beertechdrinks.com.

30 крафтових броварень презентуватимуть авторські зразки десятків сортів пінного хмелево-ячмінного напою з різних куточків країни.

Відбудуться кулінарні майстри, які розкриють перед учасниками смак та розмаїття української кухні: від копчених поросячих вушок, сала, вареників, рульки до смаженого на вертелі порося.

Особливою прикрасою свята стане парусна регата. Близько 100 яхтсменів півдня України виборюватимуть звання кращого.

Спеціально для запрошених байкерів буде облаштовано атмосферний шинок та наметове містечко.Окрема зона для батьків з діточками, кімната матері та дитини, дитячий ігровий майданчик.

Місцеві майстри та художники відкриють дивовижний світ народного мистецтва. Для шанувальників історії науковими співробітники ХКМ будуть проводитись екскурсії.

Протягом двох днів на сцені фестиваля гостей розважатимуть рок-гурти, а також на гостей фестивалю чекатиме зустріч з зіркою української рок-музики.

— Звертаємо вашу увагу на те, що фестиваль триватиме два дні, тому на території буде облаштовано авто кемпінг. Отже, беремо спальні мішки, палатки, гарний настрій та рушаємо на перший наймасштабніший пивний фестиваль у південному регіоні України! Всі на Кам’янську січ! — наголошують організатори фестивалю.

Зареєструватися можна ТУТ.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар