Конференція «Сучасна переробка ягід та фруктів»

 Конференція «Сучасна переробка ягід та фруктів»

24 листопада 2017 року в КиївЕкспоПлаза (вулиця Салютна, 2, Київ) в рамках Ukrainian Food Expo відбудеться конференція “Сучасна переробка ягід та фруктів”. Подія спрямована на існуючі переробні підприємства, що зацікавлені в підвищенні своєї ефективності.

Головне завдання цієї події  – сприяння формуванню в Україні сучасної переробки світового рівня. І це не тільки технології, це певні підходи та мислення на глобальному рівні та знання своїх клієнтів. В програмі коніференціі:

  • світові тренди та вподобання споживачів;
  • ефективне управління виробництвом;
  • аудити та харчова безпека;
  • інновації.

Що таке знання своїх клієнтів? Звичайно, це знання тенденцій ринку, потенційних покупців, цін, але не тільки. Це в першу чергу розуміння куди йде кінцевий споживач, чого він хоче, за що готовий платити гроші. Тільки розуміючи це сучасний В2В бізнес може дати конкурентну інноваційну пропозицію своєму клієнтові. Інакше це просто гра на зниженні ціни. Отже, ми будемо говорити про ринки фруктів та про глобальні тенденції та вподобанні кінцевих споживачів.

Про керування виробництвом – стратегії, ефективність, критичні моменти, які заважають українським підприємствам виходити на світовий рівень – буде говорити унікальний гість нашої конференції Павло Рудась, який 5 років керував бізнесом Agrana Fruit в СНД, а до цього керував виробництвом та заводами Nestle в Чехії та Росії.

Про роботу з сировинною базою – як стратегія роботи з сировиною пов’язана зі стратегією підприємства, як розвивати сировинну базу та покращувати ціну та якість сировини – розповість Кухтіна Ірина, президент Асоціації “Ягідництво України”, яка має 10 років керівного міжнародного досвіду в таких компаніях як Danone та Procter&Gamble. Цей блок є важливим не тільки з точки зору роботи з власною сировиною. Якщо ваше підприємство працює в В2В сегменті – це також розуміння того, що очікує від вас великий клієнт на цивілізованих ринках Європи та світу.

Про харчову безпеку та проходження аудитів великих міжнародних клієнтів ми будемо говорити безпосередньо з аудиторами великих компаній, про інновації та технологічні тонкощі – з технологами (Research & Development) та інженерами.

Головне, що об’єднує всіх наших спікерів – власний великий досвід в переробці фруктів та ягід на міжнародному рівні.

Ця подія унікальна саме спікерами – скористуйтеся нагодою послухати та задати запитання найкращим фахівцям міжнародного рівня.

Вартість участі в конференції – 3000 грн. з особи. Для повноважних членів асоціації «Ягідництво України» знижка 25%, для асоційованих членів – знижка 15%.

За довідками звертатися по телефону + 380 67 487 37 49 та за електронною адресою info@uaberries.com.ua.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар