Комплексні лінії розливу напоїв перезентує на Форумі пивоварів та рестораторів провідна українська інжинірингова компанія-виробник «ЗАВОД ПАКУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ «ТЕРМО-ПАК»

 Комплексні лінії розливу напоїв перезентує на Форумі пивоварів та рестораторів провідна українська інжинірингова компанія-виробник «ЗАВОД ПАКУВАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ «ТЕРМО-ПАК»

18-19 червня Львів стане осередком технологій та інновації у сфері пивоваріння. VII Форум пивоварів та рестораторів збере на території Fest Republic експертів ринку, пивоварів, представників ресторанного бізнесу та мереж продажів, виробників обладнання, рішень і сировини. Організатори – Міжнародний видавничо-інформаційний проект «Технології та Інновації» – підготували багато нових і актуальних тем, але головною лишається якість пива та вдосконалення пивоварного процесу. Однією з надважливих його стадій є розлив пива, адже від правильності його проведення буде залежати стійкість продукту і строк зберігання. Комплексні рішення розливу для збереження якості пива та підвищення ефективності бізнесу учасникам Форуму презентує прогресивний вітчизняний виробник обладнання для розливу, етикетування, пакування та конвеєрних систем – «Завод пакувального обладнання «Термо-Пак».

За більш ніж 20 років продуктивної праці на українському ринку, ринках країн СНД, Європи та Азії компанія зарекомендувала себе як надійний технологічний партнер. Обладнання «Термо-Пак» успішно працює на підприємствах України («Перша приватна броварня», «Світоч», «Рошен», «Вінницька кондитерська фабрика», «NEMIROFF», «Coca-Cola», «Оболонь», «Житомирський ЛВЗ», «Крафт Фудз Україна»), Росії, Казахстану, Молдови, Білорусії, Узбекистану, Вірменії, Грузії, Азербайджану, Латвії, Литви, Боснії, Фінляндії, Ірану, Сербії, Греції, Польщі, Македонії, Нідерландів тощо.

Підприємство спеціалізується на виробництві та інсталяції комплексних ліній розливу, зокрема це пакувальне, етикетувальне обладнання, конвеєрні системи та обладнання для фасування і закупорювання продукції. Провідна техніка та комплектуючи для власних інженерних рішень спеціалісти імпортують з Італії, Німеччини та Польщі. У конструкторському бюро підприємства розробляють нові машини, орієнтуючись на сучасні потреби пакувальної індустрії. Завод випускає більше тисячі одиниць обладнання на рік.

Введення в експлуатацію нового потужного виробничого комплексу у 2017 році дозволяє заводу розробляти індивідуальні технологічні рішення, орієнтуючись на стандарти якості завтрашнього дня. «Термо-Пак» – це висококваліфікований інженерно-технічний персонал, потужна і сучасна виробнича база, розташована на 9000 кв. м, компетентний відділ продажів і сервісу.

Детальніше про виробництво та його можливості розповість представник компанії під час «Технологічної» секції Форуму. Крім ліній розливу спеціалісти презентують ємності та донні частини власного виробництва. Тема виступу: «Завод «Термо-Пак» сьогодні. Можливості. Інновації».

Нагадаємо, VII Форум пивоварів і рестораторів приймає «Театр пива «Правда» – Головний Організаційний партнер. Конференц-день відбудеться на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) 18 червня. Основними темами стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу», «Маркетинг пивного закладу», учасники обговорюватимуть розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. Паралельно відбудеться засідання Cекції для шеф-кухарів пивних ресторанів та майстер-клас.

19 червня відправимося у Пивний тур «Крафтовий шлях Львова» з екскурсіями на виробництво, дегустаціями, відвідування закладів продажу пива. В рамках Секції для шеф-кухарів відбудеться екскурсійний гастротур креативними ресторанними закладами Холдингу Емоцій !Fest.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

З приводу партнерства:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
Анна Панкратенкова: +38 (097)7592583, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар