Компанія EUROWATER відкриє секрети і можливості водопідготовки для виробництва різних стилів пива на V Міжнародному форумі пивоварів і рестораторів, Київ, 12-13 квітня

 Компанія EUROWATER відкриє секрети і можливості водопідготовки для виробництва різних стилів пива на V Міжнародному форумі пивоварів і рестораторів, Київ, 12-13 квітня

Вже 12 квітня учасники Ювілейного Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів поринуть у світ крафтового пивоваріння. Дводенний захід стане майданчиком для зустрічі, обміну думками, досвідом пивоварів і рестораторів, для презентацій ефективних бізнес-підходів, інноваційних технологій, техніки, сировини і супутніх матеріалів для пивоваріння. Протягом усього конференц-дня, який відбудеться в заміському клубі «Трипільське сонце», буде працювати виставка виробників з України, Польщі, Німеччини, Словаччини, Австрії, Чехії, Італії, Франції. Тематика технологічної частини Форуму охопить весь ланцюг виробництва пива – від вибору дріжджів, солоду і хмелю до роботи обладнання в пивоварні. Основним компонентом пива, зміст якого перевищує 90% його маси, є вода, тому її слід віднести до основного виду технологічної сировини. Вода характеризується певними органолептичними і фізико-хімічними властивостями. Відповідно, вона може сильно вплинути на смак продукту. Про важливість і технології водопідготовки на Форумі розповість к.т.н., директор компанії EUROWATER Олександр Садчиков.

Вода, яка використовується для приготування пива, перш за все, повинна відповідати вимогам до води питної. Однак, з огляду на її вплив на фізико-хімічні біохімічні процеси в пивоварінні, пред`являються додаткові вимоги, в залежності від типу пива і виробника.

Компанія EUROWATER – лідируючий, незалежний датський виробник рішень водопідготовки. Протягом десятиліть компанія створює рішення для пивоварних заводів не тільки в Данії, а також в Німеччині, Бельгії, країнах Балтії, Польщі, Австрії, Україні і т. д. Системами від EUROWATER обладнані, наприклад, пивоварні Heineken в Чехії, Harboes Bryggeri A/S в Данії, «Опілля» в Україні.

Багаторічний досвід дозволяє компанії розробляти рішення, які об`єднують в собі можливість економії води та енергії, мінімального використання ресурсів, мінімального простору для монтажу, безвідмовної експлуатації, швидкого, безпечного і надійного введення в експлуатацію з тривалим терміном служби.

Виступ Олександра Садчикова буде присвячено аспектам водопідготовки і її методам залежно від стилю пива і якості вихідної води.

Програма Форуму розрахована на аудиторію власників і керівників пивних закладів, пивоварів-практиків, лаборантів, технологів, фахівців з продажу пива, від представників міні-пивоварень і пабів середніх пивзаводів, а також домашніх пивоварів і тих, хто тільки мріє відкрити для себе новий успішний бізнес , і, звичайно, шеф-кухарів сфери «пивної кухні».

Учасників конференц-дня, 12 квітня, очікують: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур; технологічний форум «Ставка на якість» з європейськими та українськими експертами; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»; дискусії в секціях про економіку пивного закладу; ефективному пивний маркетингу і секрети успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет і т.д .; про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу». Нова секція – майстер-клас для шеф-кухарів пивних ресторанів і ресторанів-пивоварень.

Завершенням конференц-дня стане фуршет з презентацією авторських страв пивної кухні від ресторану «Трипільське сонце» – Головного Організаційного партнера Форуму, і презентація унікальних сортів пива від українських пивоварень в форматі «Народна дегустація».

13 квітня відбудуться кілька заходів одночасно. Цікавим стане Пивний тур «Крафтовий шлях» в кращі столичні ресторан-пивоварню, пивний ресторан, паб і спеціалізований магазин крафтового пива. Повної творчості і лайф-хаків – колабораційна варка пива із зірками українського та зарубіжного крафта в пивоварні «Крапка Кома».

Поспішайте зареєструватися! Більше інформації на сайті beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний Юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце»

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар