Компанія Concept Glas презентує пивоварам найкреативніші рішення в склі в ході Ювілейного Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, Київ

 Компанія Concept Glas презентує пивоварам найкреативніші рішення в склі в ході Ювілейного Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, Київ

До початку П`ятого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів у київському готельно-ресторанному комплексі «Трипільське сонце» залишаються лічені години! 12-13 квітня захід відкриє свої двері для досвідчених пивоварів і рестораторів, новачків у бізнесі. Форум стане дводенним і включить насичений конференц-день, бізнес-тур і колабораційну варку пива із зірками українського та зарубіжного крафту. З новими трендами пивного скла, головними правилами підбору келихів для міні-пивоварень та останніми тенденціями в декоруванні посуду учасників Форуму познайомить компанія Concept Glas – провідний гравець ринку пивного і барного посуду, історія успіху якого налічує більше 15-ти років.

Заснована у 1999 році і відома першими поставками пивних бокалів в Україні компанія Concept Glas сьогодні реалізує найкреативніші рішення в склі! Партнерство з європейськими виробниками скла, власні потужності з декорування, перший Concept Glass Store в головному універмазі країни ЦУМ, професійні сомельє в склі дозволяють щодня наповнювати життя фарбами і розвивати культуру пиття!

У своїй роботі Concept Glass використовує найсучасніші методи нанесення малюнка. Крім того, самостійно розробляє нові матеріали і технології. Завдяки багатому досвіду і правильному розумінню сучасних тенденцій, компанія також допомагає клієнту знаходити індивідуальний вид скла для напою і торгової марки.

Пивний і барний посуд Concept Glass – це не тільки дизайнерські розробки, а й ще одна причина насолодитися смаком напою – спеціально підібраний келих підкреслює його особливість і неповторність.

Темою виступу керівника відділу продажів компанії Concept Glass Вікторії КОРДОН на Форумі стане «Виробництво ексклюзивної форми для пивоварні».

У програмі конференц-дня Форуму, 12 квітня: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур; технологічний форум «Ставка на якість» з європейськими та українськими експертами; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»; дискусії в секціях про економіку пивного закладу; ефективному пивний маркетингу і секрети успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет і т.д .; про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу». Нова секція – майстер-клас для шеф-кухарів пивних ресторанів і ресторанів-пивоварень.

Завершенням конференц-дня стане фуршет з презентацією авторських страв пивної кухні від ресторану «Трипільське сонце» – Головного Організаційного партнера Форуму, і презентація унікальних сортів пива від українських пивоварень в форматі «Народна дегустація».

13 квітня учасників Пивного туру «Крафтовий шлях» зустрічатимуть, знайомитимуть з виробництвом та концепціями, пригощатимуть пивом і вишуканими стравами міні-пивоварня Pẽst Pub, паб Taranka, ресторан-пивоварня «Наживо». Одночасно відбудеться колабораційна варка пива сорту Майбок із зірками українського та зарубіжного крафта в пивоварні  «Крапка Кома».

Поспішайте зареєструватися! Більше інформації на сайті  beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний Юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце»

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Партнер Народної дегустації пива – компанія «ГЕБО бірмат»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар