Компактні й мобільні рішення розилву презентує шведський викпробник PONTUM на Форумі пивоварів та рестораторів у Львові

 Компактні й мобільні рішення розилву презентує шведський викпробник PONTUM на Форумі пивоварів та рестораторів у Львові

Тематика і масштаб Форуму пивоварів та рестораторів розширюються разом з пивоварною галуззю. Тому в рамках VII Форуму, який відбудеться 18-19 червня у Львові, експерти і спікери піднімуть нюанси технологій, обладнання, маркетингу, які знаходяться на порядку денному сьогодні і будуть актуальними в найближчому майбутньому. Так з розвитком міні- і середніх пивоварень гостро постало питання: як же зберегти і донести до споживачів, географія яких розширюється, все органолептичні властивості і свіжість ремісничого продукту? Сучасну лінію розливу пива для маленьких виробництв – компактну й універсальну, яка легко монтується в існуючий комплект обладнання, презентує на літньому Форумі компанія PONTUM.

Шведська компанія PONTUM проектує і виготовляє обладнання для закупорювання для маленьких пивоварень. За плечима фахівців – 30-річний досвід поставок пакувального обладнання високої якості на міжнародний ринок.

В рамках «Технологічної» секції компанія презентує власну розробку – машину для розливу Pontum FK1. Інтегрована система складається з таких частин: стіл подачі – етикетувальники – система наповнення і закупорювання зі столом накопичення на видачу. Серед її переваг:

• подає продукт на розлив через довгі трубки;

• пляшки різних розмірів;

• 2 нап. голівки = 600 пляшок / годину;

• 6 нап. голівок = 1800 пляшок / годину;

• виготовлена ​​з нержавіючої сталі;

• якісні компоненти від провідних виробників.

Безумовна перевага моделі FK1 для крафтовіков – можливість використовувати пляшки будь-яких розмірів. Не важлива і форма пляшок, якщо вони мають нижню циліндричну частину.

Pontum FK1 – надійна, компактна, економічно ефективна. Машина обладнана колесами, що дозволяє легко її транспортувати. Устаткування може рости разом з обсягами пивоварні: машина з 2-ма голівками з часом може бути розширена до 6-ти голівок. Більше про можливості лінії розливу FK1, автоматизацію і управління розкажуть представники компанії PONTUM під час виступу на VII Форумі пивоварів та рестораторів.

Відзначимо, Головним Організаційним партнером Форуму виступить «Театр пива «Правда». Конференц-день пройде на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) 18 червня. Основними темами стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – для роботи з обладнанням і санітарії, економіка пивного бізнесу, маркетинг пивного закладу, розвиток культури споживання пива, завоювання частки внутрішнього ринку і вихід на експорт. Відкриється традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів від українських і європейських виробників. Паралельно в приміщенні «Школи кулінара» Холдингу Емоцій !Fest відбудеться засідання Секції для шеф-кухарів пивних ресторанів і майстер-клас.

19 червня вирушимо в захоплюючий Пивний тур «Крафтовий шлях Львовом» і екскурсійний гастротур для шеф-кухарів пивних закладів креативними ресторанами Холдингу емоцій !Fest.

Реєстрація на Форум пивоварів і рестораторів:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковская: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

З приводу партнерства:
Надія Ящук: +38 (068) 568-58-22, rnadia@ukr.net,
Анна Панкратенков: +38 (097) 7592583, reklama.nti@gmail.com

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар