Керівники Київської Пивної ліги Андрій Кисіль та Юрій Семенов виступлять на Форумі 12 квітня з інформацією щодо правил проведення і змін до Положення наступного Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award 2018 восени

 Керівники Київської Пивної ліги Андрій Кисіль та Юрій Семенов виступлять на Форумі 12 квітня з інформацією щодо правил проведення і змін до Положення наступного Дегустаційного конкурсу пива East European Beer Award 2018 восени

Міжнародний незалежний дегустаційний конкурс East Europen Beer Award задає планку якості і дозволяє об`єктивно судити про місце, яке займає зараз кожна пивоварня на ринку. Організаторами виступають видавничий проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною лігою. Щоосені напередодні Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів авторитетні і досвідчені дегустатори визначатимуть кращі сорти пива в різних стилях. Наступний Міжнародний Незалежний Дегустаційний конкурс пива East Europen Beer Award 2018 відбудеться в Харкові 15-16 жовтня. Приймати його у себе будуть золоті і бронзові призери попереднього конкурсу – сім`я ресторанів AltBier. Потенційна аудиторія конкурсу – не тільки Україна, але і країни ближнього зарубіжжя, і вся Східна Європа. До участі запрошуються всі професійні пивовари – від регіональних і великих комерційних підприємств до крафтових міні-пивоварень! Адже головна ідея East European Beer Award залишається незмінною – сприяти розвитку пивоваріння та покращувати якість пива. З оновленим Положенням конкурсу пивоварів ознайомлять керівники Київської Пивної ліги Андрій Кисіль та Юрій Семенов під час П`ятого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів 12 квітня, Київ.

East European Beer Award став першим в Україні по-справжньому незалежним і об`єктивним для дегустації конкурсом, проведеним за європейськими правилами і стандартам. Перший Дегустаційний Конкурс відбувся 14 вересня 2016 року у Львові в рамках III Форуму пивоварів і рестораторів, пивовари подали на суд дегустаторів 45 зразків пива в трьох номінаціях. До складу журі увійшли пивовари, представники торговельних і ресторанних мереж, журналісти і представники технологічних компаній. Серед головних експертів – Дмитро Некрасов (First Dnipro Brewery), Тарас Фалик ( «Кумпель-груп»), Корі Мак-Гіннесс ( «Театр пива« Правда »), представники компаній Concept Glass, Donau Lab, засновник проекту« Технології та Інновації » і засновник Конкурсу Катерина Конєва, експерт-дегустатор міжнародного класу Валентина Попова. Переможцями стали пивоварня «Кант» (Рівне), «Солом`янська пивоварня» (Київ) і Будинок пива і м`яса «Хряк» (Чернігів).

За останні роки пивний асортимент значно виріс завдяки крафтовому пивоварінню. Стало очевидним, що не можна ділити пиво тільки на «світле, напівтемне і темне», а на зміну радянським ГОСТам повинен прийти світовий стандарт BJCP. Тому для East European Beer Award 2017 за підтримки Київської Пивної ліги був розроблений новий регламент і список категорій по стилям пива.

East European Beer Award 2017 відбувся в Рівному 18 жовтня, зі 136 зразками пива, в ньому взяли участь 34 пивоварні з різних міст України та одна з Чехії. До складу журі увійшли 45 пивних експертів з України, Чехії, Бельгії, Німеччини, Австрії та Росії. Конкурс проводився в 11 номінаціях: Pale Lager, Witbier / Weizenbeer, Belgium style ale, Pale Ale, Red / Amber / Semi-Dark, Dark Lager, Special Beer, Flavour beer, IPA / Double IPA, Porter / Stout. Було передбачено 33 медалі – золото, срібло і бронза в кожній з номінацій. Гран-прі East European Beer Award завоював ресторан-пивоварня «Кумпель» (Львів), який отримав 3 золотих, срібну і бронзову медалі. Серед лідерів номінацій – пивоварня Pivovar Kunratice sro (Прага, Чехія), пивзавод «Ізмаїльська пивоварня» (Ізмаїл), ресторан-пивоварня «Кант» (Рівне), пивзавод «Волинський Бровар» (Березне), пивзавод First Dnipro Brewery, пивоварня «Дудляр» (Кропивницький), пивоварня «Крапка Кома» (Київ), пивоварня «Мідна Бочка» (Бахмут), ресторан-пивоварня «Солом`янська броварня» (Київ), «Кілійська пивоварня» (Кілія), сім`я ресторанів AltBier (Харків) , ірландський паб-пивоварня To Dublin (Київ), «Одеська приватна броварня», Underwood Brewery (Київ).

East European Beer Award 2018 відбудеться 15-16 жовтня в Харкові в рамках YI Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, і стане ще масштабнішим! .. Приймає конкурс Харківська сім`я ресторанів AltBier (ресторан-пивоварня AltBier – Сумський ринок). Це єдиний в країні шоу-ресторан, і спеціально для учасників Шостого Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів і переможців Дегустаційного конкурсу буде проведено мюзикл-шоу. Церемонія вручення нагород відбудеться в особливій святковій атмосфері!

Місцем проведення наступного конкурсу Харків обраний не випадково, адже місто сьогодні претендує на звання пивної столиці України. Тут працюють більше 20 пивоварень і невеликих пивзаводів, з яких 11 ресторанів-пивоварень, безліч самобутніх пабів, розвинений пивний роздріб і активно розвивається культура споживання пива.

За інформацією Київської Пивної ліги, в 2018 році очікується вдвічі більше зразків пива в порівнянні з минулим роком, буде більше номінацій – до 15, в тому числі можлива абсолютно нова – сидр. Збільшиться і склад дегустаторів, хоча принципи їх підбору залишаються колишніми – професіоналізм і любов до пива як продукту творчості пивовара. Саме тому організатори – проект «Технології та Інновації» допускають проведення конкурсу протягом двох робочих днів. Більш точна інформація буде озвучена пізніше.

Головні принципи конкурсу залишаться колишніми – незалежність, об`єктивність і відкритість: дегустація зразків наосліп; демократичний підбір певних суддів; велика кількість суддів для об`єктивної оцінки; формування різних команд суддів на різних етапах дегустації. Дегустатори будуть слідувати чітким критеріям: спочатку визначають відповідність зразка вказаною стилю, потім – місце даного сорту серед аналогів.

Партнером Конкурсу раніше виступить компанія SAHM, яка надасть келихи для дегустації і пам`ятні пивні келихи для нагородження переможців.

Пивовари вже починають активно готуватися до Конкурсу, поспішайте і ви! Зустрічаємося 15 жовтня в Харкові, ресторан-пивоварня AltBier – Сумський ринок на Міжнародному Незалежному Дегустаційному конкурсі пива East European Beer Award 2018! Слідкуйте за новинами на сайтах beertechdrinks.com, techdrinks.info і в Фейсбук.

Головний Організаційний партнер – сім`я ресторанів-пивоварень AltBier

Головний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технології та Інновації »

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери».

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар