Канадські селекціонери привезуть до України свої розробки

 Канадські селекціонери привезуть до України свої розробки

19-20 квітня 2018 року під час Міжнародної конференції «Нове промислове садівництво» будуть представлені останні розробки селекційного центру компанії Summerland Varieties (Канада), яка управляє захищеними сортами деревних фруктів і ягід в усьому світі.

Зокрема Нік Ібукі, менеджер з розвитку бізнесу корпорації Summerland Varieties, розповість про діяльність компанії та про її актуальні нові сорти вишні, які зараз вирощуються в усьому світі, а також зробить огляд майбутніх тестових сортів, що знаходяться на стадії визначення назв.

Нік Ібукі є спеціалістом з садівництва та має науковий ступінь Університету Британської Колумбії, і зараз працює з різноманітним ліцензуванням сортів, міжнародною програмою тестування яблук, вишень та ягід, відповідальний за глобальне управління правами селекціонерів рослин, патентами, а також підтримує контакти з виробниками та партнерами на національному та міжнародному рівнях.

Запрошуємо сільгоспвиробників взяти участь у конференції! Реєстрація триває до 17 квітня 2018 року Кількість місць обмежена!

Контакти організаторів: +38 (044) 232 22 68, +38 (097) 438 42 31, info@ukrsadprom.org

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар