IV Міжнародну конференцію «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту» підтримує найбільша в світі виставка вина World Bulk Wine Exhibition

 IV Міжнародну конференцію «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту» підтримує найбільша в світі виставка вина World Bulk Wine Exhibition

21-22 березня в Черкасах відбудеться важлива для вітчизняних галузей садівництва і переробки подія – Міжнародна конференція «Від землі – до готового продукту»! Тематика заходу охопить процеси від закладки саду – до створення продукту з доданою вартістю. Надзвичайно актуальною стане тема переробки плодово-ягідної продукції, зокрема виробництво вин. Цей напрям активно розвивається сьогодні в Україні, народжуючись з поєднання двох важливих процесів – відродження стародавніх традицій та застосування новітніх технологій. Розуміючи потенціал українських виноробів, конференцію підтримує найбільша в світі виставка World Bulk Wine Exhibition та запрошує виробників до участі в 11-й Всесвітній виставці WBWE в Амстердамі та виставці балкового вина в Азії WBWE ASIA!

WBWE надає бізнес можливості, що адаптовані до потреб всього сектора в цілому, від найбільших глобальних операцій до невеликих транзакцій надзвичайно високоякісного балкового вина для приватних лейблів чи купажів.

Вже 30-31 травня 2019 року п`ятнадцять країн з усього світу представлятимуть свої врожаї в перший раз на виставці балкового вина в Азії. WBWE ASIA відбудеться у Яньтай, Китай. Важливість Китаю, як країни-імпортера, є однією з переконливих причин для провідних виноробних підприємств з 15 країн, які підтвердили свою присутність: Чилі, Австралії, Франції, Грузії, Італії, Македонії, Молдови, Португалії, Південної Африки, Іспанії, України, Уругваю, Китаю, Бразилія та Нової Зеландії.

Понад 80% балкового вина, що щорічно входить до Китаю, проходить через порт Яньтай, тому це місто було обрано для проведення першої великої виставки балкового вина в Азії. WBWE Asia возз’єднає основні міжнародні виноробні підприємства з важливими азіатськими імпортерами. Це зустріч для бізнесу, а також для аналізу та обговорення нових тенденцій у секторі. Кількість місць для участі у виставці WBWE Азія у якості екзебіторів обмежена, тож поспішайте зарезервувати свої місця за наступним посиланням: http://www.wbweasia.com

Неможливо пропустити й 11-ту Всесвітню виставку World Bulk Wine Exhibition, що відкриває нові бізнес можливості для всіх професіоналів виноробного сектора – великих, середніх та малих. Індустрія балкового вина возз`єднається в Амстердамі 2-3 грудня 2019 року. Реєстрацію на захід вже відкрито.

Виставка WBWE надає найкращі можливості в усьому світі, щоб не тільки трансформувати ваш бізнес, але й розширювати його, щоб з’єднати з найбільшою міжнародною мережею. Понад 6000 професіоналів з 60 різних країн щороку збираються в Амстердамі для того, щоб постійно підвищувати зростаючий бізнес.

Відзначимо, конференція «Технології та Інновації: Від землі – до готового продукту» розпочнеться 21 березня у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості м. Черкаси. Відбудуться виступи вітчизняних та іноземних експертів, традиційна виставка техніки, технологій і супутніх матеріалів. Чекаємо на візит делегації спеціалістів з Асоціації Польських Розплідників. Запланована секція, присвячена вирощуванню та переробці горіхоплідних культур. Вперше в рамках конференції відбудеться Народна Дегустація натуральних соків з фруктів і ягід, з врученням Дипломів. Бізнес-тур, 22 березня, приймає компанія «МАЇС». У програмі – майстер-клас з обрізки яблуні та горіха, відвідання садів, переробного комплексу та лабораторії Горіхового Центру «Залісся».

Реєструйтеся для участі у конференції через сайт http://forum.techdrinks.info/
та за телефонами:

Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692
Лариса Товкач: +38 0979689516

Конференція проходить за підтримки Громадської спілки «Укрсадвинпром»
Головний Організаційний партнер – «МАЇС»
Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»
Головний партнер сфери засобів захисту рослин – компанія FMC
Головний Технологічний партнер – компанія «Інсолар»
Головний online-партнер – сайт KURKUL.COM
Головні галузеві інформаційні партнери – журнали «Садівництво і Виноградарство. Технології та Інновації», «Горішник.Т.І.» та «Ягідник»
Інформаційні партнери – ІА «Інтерфакс-Україна», газета «Агробізнес сьогодні», журнал «Агроіндустрія», «Водка Редакторъ», ТРК «ВІККА»

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар