Італійське обладнання, на якому працюють найвідоміші пивовари світу, презентує компанія Spadoni в рамках V Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, Київ

 Італійське обладнання, на якому працюють найвідоміші пивовари світу, презентує компанія Spadoni в рамках V Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, Київ

Довгоочікуване відкриття Ювілейного Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів відбудеться вже скоро! Дводенний захід триватиме з 12 по 13 квітня у готельно-ресторанному комплексі «Трипільське сонце» (Київ). До Форуму долучаються все нові учасники й спікери. Це і нові обличчя пивоварного ринку, ресторанного бізнесу та мереж продажу, і давні друзі видавничого проекту «Технології та Інновації», організаторів заходу, визнані експерти пивоваріння. Тема заходу звучить так: «Пиво і пивоварня: успіх у бізнесі гарантований, якщо …». І однією з головних передумов для успіху пивовара є надійне, якісне й інноваційне обладнання. Допоможе із цим вибором учасник весняного Форуму – знана у всьому світі італійська компанія Spadoni, яка більше 50 років виробляє фільтраційні та холодильні системи для виробництва напоїв, проектує і будує пивзаводи під ключ. А що може бути краще якісного італійського устаткування, на якому варять пиво відомі пивовари світу? Spadoni – один з лідерів по виробництву такого обладнання та вже присутній в Україні.

Італійська компанія Spadoni виробляє міні-пивоварні та міні-пивзаводи під ключ, ефективні при виробництві пива будь-якого стилю – від легких до спеціальних сортів, проектує, будує, встановлює, проводить запуск.
Сімейне підприємство, засноване ще батьком нинішнього президента компанії Серджіо Спадоні, зарекомендувало себе серед успішних європейських виробників пивоварного устаткування. Пивоварні Spadoni встановлені в Італії, Бельгії, Франції, ПАР, Канаді, Австралії. У 2018 році вже і в Україні почнуть варити пиво на італійському обладнанні.

Безперервна робота інженерів і дизайнерів дозволила Spadoni стати власниками десяти ексклюзивних патентів. Компанія інвестує в новий виробничий відділ, який знаходиться в постійному розвитку: відділ виробництва пивоварних заводів, а саме варильного цеху, циліндро-конічних танків для бродіння, CIP, аж до повного комплекту пивоварного підприємства. Одна з новинок – варильний порядок на 150 літрів з можливістю проведення подвійної варки, обидва чана якого обладнані підігрівом.

Крім того, учасників конференц-дня Форуму, 12 квітня, очікують: обговорення актуальних тенденцій розвитку пивоварної галузі за участю відомих пивоварів і рестораторів, депутатів, представників владних структур; технологічний форум «Ставка на якість» з європейськими та українськими експертами; круглий стіл «Юридичні основи пивного бізнесу від А до Я»; дискусії в секціях про економіку пивного закладу; ефективному пивний маркетингу і секрети успішних продажів в ресторанах-пивоварнях, пивних ресторанах, пабах, барах, спеціалізованих магазинах, через Інтернет і т.д .; про розвиток домашнього пивоваріння «Від хобі до бізнесу». Нова секція – майстер-клас для шеф-кухарів пивних ресторанів і ресторанів-пивоварень.

Завершенням конференц-дня стане фуршет з презентацією авторських страв пивної кухні від ресторану «Трипільське сонце» – Головного Організаційного партнера Форуму, і презентація унікальних сортів пива від українських пивоварень в форматі «Народна дегустація».

13 квітня учасників Пивного туру «Крафтовий шлях» зустрічатимуть, знайомитимуть з виробництвом та концепціями, пригощатимуть пивом і вишуканими стравами міні-пивоварня Pẽst Pub, паб Taranka, ресторан-пивоварня BEER LIVE, ресторан-пивоварня «Наживо». Одночасно відбудеться колабораційна варка пива сорту Майбок із зірками українського та зарубіжного крафта в пивоварні «Крапка Кома».

Поспішайте зареєструватися! Більше інформації на сайті beertechdrinks.com та сторінці у Фейсбук.

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Гільдія крафтових пивоварів України.

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій.

Головний Виставковий Партнер Форуму – Beviale Moscow-2019

Генеральний Юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери».

Головний Організаційний партнер – готельно-ресторанний комплекс «Трипільське сонце»

Головний Лабораторний партнер – «Донау Лаб Україна»

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації»

Інформаційні партнери: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації», журнали «БРУТТО», Beer Box, сайти Restaurant NEWS EU, BeerPlace, портал Profibeer.

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар