Італійська компанія готова інвестувати в горіхівництво в Україні

 Італійська компанія готова інвестувати в горіхівництво в Україні

Італійська агропромислова група Besana («Безана») — лідер світового виробництва, обробки та реалізації продуктів харчування з горіхів і сухофруктів — розглядає Україну як потенційного партнера по розвитку сільського господарства через міжнародну програму створення інтенсивних плантацій горіхів. Про це повідомляє agroportal.ua.

«Україна, відома в світі як «житниця Європи», може стати ключовим партнером італійської групи в галузі вирощування та обробки горіхів і здобути першість у застосуванні новітніх європейських сільськогосподарських технологій. Проект зосереджений в першу чергу на розвиток посадок фундука, але не виключає і вирощування волоського горіха, мигдалю і навіть фісташки», — йдеться у повідомленні компанії.

За словами президента групи Besana Піно Кальканьо, мета проекту — збільшити виробництво горіхів високоякісних сортів, які користуються попитом у промисловості.

«Мова йде про важливу соціально-економічну програму, спрямованої на розвиток галузі і навчання інноваційним агропромисловим технологіям місцевого населення», — додав він.

У проекті співпраці з компанією Besana international задіяні фундукові сорти, розмножені в італійських лабораторіях способом мікроклонірованія, а значить сертифіковані, вільні від вірусів, з високим рівнем адаптації на поле і стійкі в холодному кліматі. Для України компанія підібрала промислові гарантовано якісні і смачні сорти, які цінуються на ринку: Тонда ді Джиффоні («Tonda di Giffoni»), Тонда джентіле делле ланге («Tonda Gentile delle Langhe») та Тонда роману «Tonda Gentile Romana».

Заводи Besana зацікавлені в придбанні сировини високої якості. Саме тому проект не обмежений поставками посадкового матеріалу. Компанія пропонує укладення довгострокових контрактів на проекти «під ключ», агрономічний супровід, сприяння у виборі сільськогосподарської техніки для ліщин, а також можливість продажу вирощеної продукції заводам Групи «Безана» і іншим галузевим виробникам.

Довідка: Перший завод групи Besana був заснований в 1921 році в містечку Сан Дженнаро Везувіано поблизу Неаполя. Компанія пишається своєю столітньою історією і досвідом в «горіховою» індустрії і сьогодні є власницею п`яти заводів з переробки горіхів, сухофруктів, насіння і шоколаду, активним партнером постачальників сировини з усіх континентів світу. Щорічний обсяг переробленої продукції в 42 тис. т. За 2018 рік товарообіг підприємства перевищив €190 млн.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар