IT-Corner 2020 : technologies in action – технології в дії

 IT-Corner 2020 : technologies in action – технології в дії

IT-Corner 2020 – спеціалізований майданчик технологій точного землеробства, цифрових та smart-рішень в агробізнесі, який відбудеться втретє в рамках міжнародної виставки «ІнтерАГРО 2020».

IT-Corner 2020 в інтерактивному форматі знову чекатиме на відвідувачів 26-29 жовтня, у київському МВЦ (пав. №1, вхід 1С).

Цьогоріч вона включає: – виставкову експозицію в форматі open-space, ексклюзивні стенди та «алею стартапів»;- simulation section – локацію тест-драйву інноваційних технологій;- чотириденну програму бізнес-заходів, що проходитимуть на конференц-зоні в центрі експозиції.

Основна ідея проекту IT-Corner 2020 – продемонструвати широкому загалу агровиробників високотехнологічні та інноваційні розробки в дії. На одній локації будуть представлені виробники обладнання та провайдери послуг за напрямками:

ВИРОБНИКИ ОБЛАДНАННЯ:

Автопілотування та навігація техніки GPS-GIS-RS
Датчики та контролери для обліку пального
Технології точного висіву
Управління внесенням добрив та роботою оприскувачів
Контроль зрошення
Метеостанції
Датчики, сенсори, аналізатори ґрунту
БПЛА та дрони різного цільового призначення
Робототехніка
Автоматизація ферм і птахофабрик
Вертикальне фермерство та ін

ПРОВАЙДЕРИ ПОСЛУГ:

Облік земельного банку, картографування та паспортизація полів
Сканування ґрунту та формування карт для диференційованого посіву, внесення добрив, меліорації
Супутникові технології, моніторинг полів
ERP, CRM, управління процесами
Спеціалізоване програмне забезпечення
Системи аналізу та обробки даних (BigData)
Інтелектуальні системи моніторингу та контролю
М2М сервіси
Мережі LPWAN
Мобільні додатки для виробничих процесів
Розумна агрологістика
Технології AGRO IoT
Технології Blockchain, e-commerce, e-banking
Управлінський консалтинг
Системні рішення digital farming
Інтернет-маркетинг та ін.

Довідково:

IT-Corner 2019 став найбільшою професійною подією на ринку України в сфері цифрових технологій та смарт-рішень для агробізнесу! Близько 50 вітчизняних та міжнародних брендів від 35 компаній-учасниць створили неймовірно професійну комунікацію.
Учасники експозиції: Agrocontrol, AgroDealPRO, AgroOnline, Aggeek, Anteniti, Bitrek, EOS, DJI, DroneUA, F12A, IT Grand, Метос Україна, MiniSoft, Overseer, Precision Agritech, Precision Planting, Soft.Farm, System Solutions, Trimble, Zemlerob UA, AgroDrone, Агрометр, Аргометеостанції (Davis instruments), Аналіт системс, Грінвал, Завод Елеваторного Обладнання, Ландтех, Мультикоптер, Обрії софту, РКС-Телеметрія, MiniSoft, PreAgri, QRSmarty, SpaceUA, Украеросервіс, TravelSiM.

IT-Corner 2020 відбудеться в рамках 13 міжнародної виставки «ІнтерАГРО 2020», яка проходить один раз на два роки та презентує останні новинки сільськогосподарської технікивід світових заводів-виробників.Результати «ІнтерАГРО 2018»: 18 000 професійних відвідувачів, 293 компанії-учасниці, 17країн, 2 національні та 1 колективна експозиції.
Організатори: дирекція агропромислових виставок ТОВ «Київський міжнароднийконтрактовий ярмарок»+380 44 461 9368agro@kmkya.kiev.ua

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар