INTERVITIS INTERFRUCTA HORTITECHNICA – завершила роботу унікальна міжнародна платформа для виробників напоїв

 INTERVITIS INTERFRUCTA HORTITECHNICA – завершила роботу унікальна міжнародна платформа для виробників напоїв

Близько 18 000 відвідувачів з 50 країн взяли участь в міжнародній виставці INTERVITIS INTERFRUCTA HORTITECHNICA в Штутгарті з 4 по 6 листопада 2018року. Подія зібрала усі новинки в світі технологій та виробництва продукції, які знайшли відображення в численних сесіях під час 63 – го Міжнародного конгресу DWV, на стендах експонентів і в спеціальних шоу.

Перший день INTERVITIS INTERFRUCTA HORTITECHNICA привернув велику увагу на європейському рівні. Комісар ЄС Гюнтер Оттінгер, міністр Петро Гаук з міністерства землі Баден-Вюртемберг у справах сільського господарства і захисту прав споживачів та Ганс Фульчер – секретар Федерального міністерства сільського господарства і продовольства, спільно відкрили виставку з німецькими виноградарями  та  сільгосподарськими виробниками, вручивши золоті і срібні медалі кращим виробникам.

Крім того, на виставку завітало чимало вископосадовців з ніших країн. Разом учасники конференції обговорювали наслідки зміни клімату та міжнародного співробітництва, розвиток виноградарства в країнах Дунайського регіону та необхідність організації успішного управління ризиками від втрати врожаю.

На другий день у фокусі уваги відвідувачів були обговорення вирощування, збору, обробки і управління технологічних процесів та організація, упаковка і маркетинг власного бізнесу.

На національному рівні, INTERVITIS INTERFRUCTA HORTITECHNICA по – , як і раніше є важливим місцем зустрічі для виноробів і фермерів. Тому супутня програма виставки включала численні зустрічі, наприклад , загальні збори членів Союзу німецьких виноградарів  та інших асоціацій. Крім того увесь час працювала дегустаційна зона продукції кращих виробників світу та виставка сучасних технологій. 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар