Інтелектуальна власність — крок назустріч до тріумфу крафтового пива!

 Інтелектуальна власність — крок назустріч до тріумфу крафтового пива!

Такий слоган стане темою шостої зустрічі команди професіоналів компанії «Пахаренко і партнери» з учасниками VI Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, який відбудеться 10-11 жовтня в Харкові. За доброю традицією компанія «Пахаренко і партнери» виступить генеральним юридичним партнером заходу.

Розвиваючи тему п’яти попередніх круглих столів представники компанії поділяться з пивоварами секретами ведення бізнесу з використанням ринкових переваг, які забезпечує інтелектуальна власність.

Цього разу у центрі уваги будуть питання та спікери:

  • Оригінальний дизайн крафтової пивоварні – запорука конкуретних переваг. Погляд IP-юриста, керівник юридичного відділу Анна Прохорова;
  • Імітація — перший крок до можливого порушення прав інтелектуальної власності успішних конкурентів, заступник начальника юридичного відділу Євгеній Компанець;
  • 10 базових порад щодо ефективного та правомірного з точки зору інтелектуальної власності просування пивного бренду в соціальній мережі, pr-менеджер Лариса Севостьянова.

Незмінним модератором виступить координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» та Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) , голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine Вероніка Березанська.

Компанія «Пахаренко і партнери» гарантує цікаве та змістовне спілкування і запрошує приєднуватись до учасників форуму.

Детальна інформація щодо Міжнародного форуму пивоварів і рестораторів на сайті журналу
«Технології та інновації» і на Facebook.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар