««Індустрія напоїв. «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» чекає відвідувачів у столиці

 ««Індустрія напоїв. «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» чекає відвідувачів у столиці

З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «Індустрія напоїв «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв».

««Індустрія напоїв. «Індустрія пива, слабоалкогольних та безалкогольних напоїв» – єдина, потужна широкоформатна площадка для принципово нового спілкування, обміну досвідом, пропозицією різних послуг з вирішення тих чи інших вузьких питань та проблем у виробництві, в техніці та технології, просування інноваційних рішень тощо в галузі індустрії напоїв.

У рамках виставки заплановано наступні заходи:

Проведення круглого столу: «Стан та тенденції розвитку техніки та технології напоїв в Україні та світі», який спрямований на обмін досвідом, отримання нової інформації та створення діалогу і співробітництва між вітчизняними і закордонними виробниками продукції, науковцями, освітянами та представниками бізнесу, споживачами продукції індустрії напоїв від питної води, молочних продуктів, пива, вина, коньяку до рослинної олії тощо/. Ви можете прорекламувати свою продукцію, розробки, послуги і т.п..

Науково-практичний форум «Індустрія напоїв XXI століття», де заплановані цікаві доповіді вітчизняних та зарубіжних провідних вчених, фахівців, представників бізнесу на актуальні питання сьогодення з відвідуванням спеціалізованого харчового підприємства, створення діалогу тощо.

Семінари:

  • «Вода у виробництві пива: основні вимоги до водо підготовки»
  • «Пиво. Напої. – Сучасні технології та інноваційний продукт»

В рамках виставки :

  • «Фестиваль творців напоїв» – виставка-ярмарка знайомих та нових брендів.
  • Дегустаційний конкурс крафтового пива
  • Конкурс «Найцікавіші розробки та інновації в техніці та технології напоїв»

З 25 по 27 вересня 2018 року на території Виставкового Центру «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка «FAST FOOD – ІНДУСТРІЯ ШВИДКОГО ХАРЧУВАННЯ»

Спеціалізована виставка «Fast Food – Індустрія швидкого харчування» у форматі «бізнес для бізнесу», є ефективним майданчиком для успішних переговорів між виробниками та постачальниками, імпортерами, ритейлерами, рестораторами та представниками малого бізнесу.

Виставка збирає головних гравців ринку: постачальників та виробників обладнання, упаковки та витратних матеріалів, свіжих продуктів, інгредієнтів, технологій і послуг, представників рітейлу та працівників сегмента HoReCa, франчайзерів, і створює входження на ринок України нових товарів та брендів.

Виставка – це ефективний бізнес-майданчик, місце зустрічі виробника, дистриб`ютора, імпортера, рітейлера, представників роздрібних мереж і дистрибуції.

Відвідувачі виставки – власники, керівники, закупівельники, що представляють підприємства громадського харчування; організації: мережі та ресторани швидкого обслуговування (категорії: fast-food, fast-casual, fast-fine, free-flow), street food, кафе, кондитерські, пекарні, бари, комбінати харчування, кейтерингові компанії, готелі, торгово-розважальні центри, гіпермаркети, кінотеатри, автозаправні станції та ін..

Виставка «Fast Food – Індустрія швидкого харчування» завжди цікава своєю бізнес-програмою, яка спланована для представників оптових і роздрібних мереж, дистриб`юторів, виробників і постачальників продуктів харчування. Тут Ви зможете дізнатися про новинки галузі, обмінятися досвідом з колегами, взяти участь у семінарах, презентаціях та конференціях.

З питань подання заявки й отримання додаткової інформації щодо умов участі звертатись: тел./факс +038 (44) 593 19 , +038( 67) 316 24 06, e-mail: info@agroinkom.com.ua, expo@agroinkom.com.ua

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар