Гурме-тур креативними ресторанними закладами Холдингу емоцій !FEST у Львові вразить смаками, поєднаннями і концепціями

 Гурме-тур креативними ресторанними закладами Холдингу емоцій !FEST у Львові вразить смаками, поєднаннями і концепціями

Дізнайтеся всю ПРАВДУ про пивний бізнес і пивну кухню вже 18-19 червня на VII Міжнародному Форумі пивоварів та рестораторів у Львові! Дводенний захід включить конференц-день з презентаціями, виступами експертів, обговореннями, виставкою, дегустаціями 18 червня на території Fest Republic та надзвичайно насичений івентами і практичним досвідом другий день! Вперше в рамках Форуму відбудеться гурме-тур, що стане важливою складовою теми фудпейрингу. Учасники заходу матимуть унікальну нагоду з перших вуст дізнатися про концепції пивних ресторанів та інших закладів холдингу, секрети шеф-кухарів, дегустувати найкращі поєднання авторських страв з авторським пивом від «Правди». Відвідаємо Першу Львівську Грильову Ресторацію М’яса та справедливості, Реберню «Під Арсеналом», пабі «Пошта на Друкарській» і не тільки!

Відзначимо, 18 червня про фудпейринг говоритимемо в ході секції «Маркетинг пивного закладу: віч-на-віч». Про Foodpairing по-дорослому та як здивувати своїх гостей поєднанням крафтового пива та їжі, розкаже Андрій ЮРАГО («Народний дегустатор»). Про ресторанні концепції, вибір пива, поєднань, секрети продажів,організацію пивних фестивалів говоритимуть Олег ЧУМАКОВ (Reberbar), Денис ЖАТКІН («Кеды искусствоведа»), Тимур ГЕРАСИМОВИЧ (CRAFT vs PUB). Майстер-клас з приготування страви з равликів і презентацію страв проведе Ірина ЮСЬКЕВИЧ («Західний равлик»).

Ранком 19 червня в гурме-тур вирушимо пішим маршрутом самим центром Львова. Тригодинна гастрономічна подорож включатиме наступні локації: Перша Львівська Грильова Ресторація М’яса та справедливості – Арсенал-Реберня – Єврейський квартал – пл. Ринок – Чорна кам’яниця-Палац Корнякта – «Пошта на Друкарський» – Вірменський квартал – Театр Пива «Правда».

Для того, щоб краще пізнати старовинні традиції пивоваріння, проникнутися атмосферою Львова, надихнутися новими ідеями, пройдемо шлях від стародавнього монастиря 17 століття до сучасного пивного заводу.

Під час екскурсії скуштуємо народного пива Зеник та доброго м’яса у подвір’ї давнього монастиря Бернардинів. У Першій Львівській Грильовій Ресторації М’яса та справедливості познайомимось із львівським катом та його роботою. Кат, по суті, був першим муніципальним працівником у Львові. Він був публічною та моторошною особистістю. Якщо кат вмирав, наступного, кого мали стратити, милували. Він мав декілька обов’язків: власне страти та катування, вивіз сміття та нечиста робота, а також пильнування за міськими курвами. Після приходу демократії, кат мусів шукати іншого ремесла і відкрив свій м’ясний ресторан, бо хто ж ліпше знається на м’ясі, як не кат? Переконатися в цьому можна буде за неперевершеним частуванням – тареля м’ясна: ростбіф, шия копчена, ковбаса бандерівська, ковбаса свинна, мазанки з перцем, мазанки з цибулею, грінки. І обов’язково під пиво!

Ресторан, куди направимося далі, Реберня «Під Арсеналом» уже нагодував сотні тисяч голодних гостей. Реберня – це найбрутальніший заклад Львова. Найсмачніші ребра у світі, у цьому можете бути впевнені! Тому тут спробуємо класичне поєднання – свинні ребра і пиво.

 

У пабі «Пошта на Друкарській» познайомимося із багатством європейського пивоваріння, а також із галицькою пастою, яку називають нарізанці. Це останнє аналогове поштове відділення у Львові, у сучасному світі sms та e-mail змушене перетворитись на ресторан з нарізанцями. Тут зібрана найбільша колекція львівських поштівок, як один зі способів фіксації історії міста, якою будемо надихатись. А куштуватимемо, звісно, нарізанці й пиво.

 

Врешті у пивному театрі «Правда» на учасників гурме-туру чекає перше оригінальне львівське крафтове пиво. Театр пива – це простір, куди запрошують найкращих броварів світу варити пиво, переймаючи їх технології та вміння. Наразі правдівці починають створення саме львівського сорту пива.

– Наша місія – дати людям можливість пити правдиве пиво. Ми віримо в те, що місто заслуговує на свій унікальний стиль, який виробляють тільки у Львові і який будуть пізнавати, як пізнають продукти з Шампанії чи Парми, – відзначають пивовари.

У «Правді» насолоджуватимемося пивом із мойвою фрі, кістковим мозком, великою кармонадлею. Головною ж насолодою стане спілкування з пивоварами та шеф-кухарем, які створюють ці пивоварні й гастрономічні шедеври!

 

Тож зустрічаємося вже 18 червня на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26)! Основними темами конференц-дня стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу», «Маркетинг пивного закладу», учасники обговорюватимуть розвиток культури споживання пива, завоювання долі внутрішнього ринку та вихід на експорт. Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів.

Програма другого дня, 19 червня, також включить work-shop експерта пивоваріння з Чехії Йінрджиха Хейна, Пивний тур «Крафтовий шлях Львова» з екскурсіями на виробництво, дегустаціями пивного меню та страв, колабораційну варку пива із зірками українського та зарубіжного крафту в «Театрі пива «Правда».

Поспішайте зареєструватися для участі:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

Організатор – Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації»

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Українське об’єднання пивних сомельє Київська Пивна Ліга

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій

Головний Організаційний партнер – ресторан-пивоварня «Театр пива «Правда»

Головний Виставковий партнер Форуму – Beviale Moscow-2020

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери»

Технологічні партнери – компанії Fermentis, Pontum AB, PSS SVIDNÍK, Castle Malting, Browamator, «Термо-Пак», «Сфера СІМ», Центр оцінки відповідності «ФАКТУМ», «Харвест Агрохім Україна», «Донау Лаб Україна», PET Technologies

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал BEER Technologies

Інформаційні партнери: ­інформаційний портал www.beertechdrinks.com, журнали Beer Box, «Академия гостеприимства», сайт Restaurant NEWS, портал пивного ринку Profibeer, онлайн-журнал Fanatic Beer Magazine

 

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар