Головним організаційним партнером конференції “Ягідництво і переробка: технології та інновації” стане провідне ягідне господарство ТОВ “Українська ягода”

 Головним організаційним партнером конференції “Ягідництво і переробка: технології та інновації” стане провідне ягідне господарство ТОВ “Українська ягода”

Міжнародна конференція «Ягідництво і переробка: технології та іновації» стане головною галузевою подією 2018 року! Захід розпочнеться 13 грудня у Рівному та збере разом досвідчених ягідників, початківців, компаній-виробників, торгові мережі та експортерів. В рамках конференц-дня відбудуться виступи українських і зарубіжних експертів ягідного бізнесу й науковців, виставка-презентація техніки, технологій, бізнес-рішень, посадкового матеріалу, дегустації. Ключовими темами стануть особливості вирощування, продажів, зберігання і переробки лохини, суниці садової, малини і чорної смородини, а також ожини, жимолості, порічки, аронії, обліпихи. 14 грудня вирушимо у бізнес-тур до успішного господарства «Українська ягода» – Головного Організаційного партнера конференції.

ТОВ «Українська ягода» є одним з найбільших виробників ягід в Україні. Розташована компанія в селі Маркуші, Бердичівського району Житомирської області. Загальна площа плантацій становить понад 100 га – під лохиною, жимолостю, суницею садовою, аґрусом, малиною, порічкою, черешнею. Тут використовують інтенсивні технології вирощування ягід. Весь процес вирощування, сортування та пакування відповідає європейським стандартам якості та безпеки продукції.

Сучасне обладнання для інтенсивного охолодження і зберігання ягід дозволяє виробникові формувати великі партії товару без втрати якості. Влітку 2017 року компанія завершила будівництво комплексу з глибокого заморожування ягід потужністю 10 тонн на добу і можливістю зберігання 100 тонн готової продукції.

«Українська ягода» постачає свіжу та заморожену продукцію як великим, так і невеликим компаніям, в ресторани. Протягом 5 років здійснює поставки заморожених ягід по всій території України. Минулого року компанія отримала сертифікат Global G.A.P та вже експортувала ягоди в країни ЄС (Польщу, Німеччину, Швецію).

На конференції компанію представить директор Тарас БАШТАННИК. Його виступ стосуватиметься післязбиральної обробки ягідної продукції, тенденцій на ринку свіжої й замороженої ягоди Європи, виходу на експорт. Тема звучатиме так: «Післязбиральна доробка і маркетинг ягідної продукції».

В ході бізнес-туру до господарства «Українська ягода» учасники конференції зможуть побачити правильно організований процес виробництва ягід. Агрономи компанії ознайомлять гостей із технологією вирощування та проведуть майстер-клас зимової обрізки лохини.

Тож, зустрічаємося 13 грудня у м. Рівне (готельний комплекс «Айвенго»).
14 грудня відбудеться бізнес-тур до ТОВ «Українська Ягода» (с. Маркуші, Житомирська обл.).

Тел. для реєстрації:
Надія Рачковська: + 38 063 056 47 88
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Ірина Петронюк: +38 096 49 16 692

Конференція відбудеться за підтримки «Української ягідної асоціації» та Житомирської облдержадміністрації. Науковий патронат надає Уманський національний університет садівництва.

Генеральний Партнер конференції – ТОВ «Байєр»

Головний Організаційний партнер – ТОВ «Українська Ягода»

Генеральний Юридичний партнер – патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»

Генеральний Інформаційний партнер – українсько-польський журнал «Ягодник»

Інформаційний партнер – журнал «Садівництво і Виноградарство»

Медіа-партнери: ІА «Інтерфакс-Україна», сайт Kurkul.com, журнал «Агроіндустрія», газета «Агробізнес сьогодні», Водочный Редакторъ, ІА «Агравері», Шувар-інфо

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар