GEA: від компактної крафтової броварні – до адаптованих модульних систем для пивоваріних підприємств

 GEA: від компактної крафтової броварні – до адаптованих модульних систем для пивоваріних підприємств

Розумні рішення і технології для створення видатного пива будуть презентовані на Форумі у Львові!

Вже за два тижні, 18-19 червня, відбудеться одна з головних подій пивоварної галузі – Форум пивоварів та рестораторів! Програма заходу включає насичені інформацією конференц-день, практичним досвідом – Пивний тур, гурме-тур, work-shop, коллабораційну варку. Найактуальніші теми у виступах та презентаціях українських і зарубіжних експертів, досвідчених пивоварів, виробників сировини, обладнання і технологій нададуть учасникам заходу ключі до виробництва пива найвищої якості, що є основою успішного бізнесу! Кращі світові технології для крафтового пивоваріння учасникам Форуму представить компанія GEA.

Відзначимо, міжнародний концерн GEA – один з найбільших світових постачальників технологічного обладнання, інжинірингу та системних рішень для різноманітних виробничих галузей, зокрема, індустрії харчових продуктів та напоїв, хімії, фармацевтики, біотехнології. Компанія займає провідні позиції на глобальному ринку технологій для пивоваріння та постачає обладнання і рішення для всіх етапів виробництва пива: від систем вологого дробіння солоду на млинах MILLSTAR™, систем приготування сусла CRAFTSTAR™/ COMPACTSTAR™, освітлення пива та сусла на сепараційних установках GEA Plug&Win, автоматизованої системи трубної обв’язки в холодному блоці ECO-MATRIX™ – до ультра-гнучких ліній розливу GEA VIPOLL ALL IN ONE.

Компанія пропонує стандартизовані рішення та рішення з можливістю модифікацій, щоб задовольнити потреби кожного заводу: від надзвичайно компактної крафтової броварні до адаптованих модульних систем для пивоварних підприємств середньої і великої потужності. Це доступні, гнучкі рішення, які дозволять зменшити інвестиційну вартість, скоротити споживання води, енергії та сировини, пришвидшити окупність проекту, не втрачаючи у якості продукту.

– Маючи більш ніж 140-річний досвід роботи у галузі пивоваріння, GEA пропонує найбільш якісні та надсучасні технології виробництва крафтового пива. Компанія виступає одночасно розробником і постачальником обладнання та технологічних рішень. Рішення від GEA ідеально підходять для виробництва крафтового пива на мініпивоварнях, що знаходяться у пошуку ефективних та універсальних систем пивоваріння, які дозволять досягти успішності та ефективності виробництва та сприятимуть майбутньому зростанню. Ваша творчість стимулює наші інновації! – відзначає представниця компанії Олена НОВІКОВА, яка стане спікером Технологічної секції Форуму.

У своєму виступі експерт розкриє теми крафтового обладнання для гарячого процесу MILLSTAR™, KRAFT-STAR™, COMPACT-STAR™; технології сепарації та застосування сепараторів GEA і Plug&Win.

Нагадаємо, VII Форум пивоварів і рестораторів приймає «Театр пива «Правда» – Головний Організаційний партнер. Конференц-день відбудеться на території Fest Republic (Старознесенська, 24-26) 18 червня. Основними темами стануть сучасні технології пивоваріння: від вибору сировини – до роботи з обладнанням і санітарії. Програма включає секції «Економіка пивного бізнесу», «Маркетинг пивного закладу». Працюватиме традиційна виставка обладнання, технологій, сировини та допоміжних матеріалів. 19 червня відправимося у Пивний тур «Крафтовий шлях Львова», екскурсійний гастротур ресторанними закладами Холдингу Емоцій !Fest. Відбудуться коллабораційна варка пива у «Правді» та work-shop експерта з пивоваріння Йірджиха Хейна.

Реєструйтеся для участі вже сьогодні:
Анна Ільчук: +38 068 568 66 58
Надія Рачковська: +38 063 056 47 88
або на сайті forum.techdrinks.info

Організатор – Міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації»

Форум пивоварів і рестораторів підтримує Українське об’єднання пивних сомельє Київська Пивна Ліга

Науковий патронат здійснює Національний університет харчових технологій

Головний Організаційний партнер – ресторан-пивоварня «Театр пива «Правда»

Головний Виставковий партнер Форуму – Beviale Moscow-2020

Генеральний юридичний партнер – юридична компанія «Пахаренко і партнери»

Технологічні партнери – компанії Fermentis, Pontum AB, PSS SVIDNÍK, Castle Malting, Browamator, «Термо-Пак», «Сфера СІМ», Центр оцінки відповідності «ФАКТУМ», «Харвест Агрохім Україна», «Донау Лаб Україна», PET Technologies

Головний інформаційний партнер – міжнародний спеціалізований журнал BEER Technologies

Інформаційні партнери: ­інформаційний портал www.beertechdrinks.com, журнали Beer Box, «Академия гостеприимства», сайт Restaurant NEWS, портал пивного ринку Profibeer, онлайн-журнал Fanatic Beer Magazine

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар