Експерти розповіли, яких цін на алкоголь очікувати напередодні свят

 Експерти розповіли, яких цін на алкоголь очікувати напередодні свят

 Напередодні новорічних свят виробники алкоголю не будуть підвищувати ціни на свою продукцію. Навпаки – українським споживачам можна розраховувати на приємні акційні пропозиції. Про це у коментарі УНН розповів економіст Андрій Новак.

За його словами, купівельна спроможність українців сьогодні є дуже низькою, а конкуренція на алкогольному ринку — високою.

“… у нас зараз є дуже високий ступінь конкуренції на ринку алкогольної продукції між вітчизняними та іноземними виробниками. Я думаю, що напередодні новорічний та різдвяних свят нам слід очікувати приємні сюрпризи від торгових мереж і від самих виробників у вигляді акцій, коли алкоголь можна буде купити дешевше, ніж зараз”, — вважає Новак.

Експерт додає, що подорожчання не буде, адже бізнес націлений на збільшення продажів у передсвятковий період.

“У боротьбі за споживача виробники будуть пропонувати більш привабливі цінові умови”, — додав він.

Аналогічної думки й експерт Віктор Борщевский.

За його словами, якщо і чекати подорожчання алкогольної продукції, то лише на нелегальному ринку.

“Якщо ми говоримо про магазинний, то алкоголь дорожчати не буде. Його вартість регулюється акцизами, МРЦ. І, скоріше, навпаки — будуть передноворічні акції, які здешевлять його вартість. Проте, якщо ми говоримо про продукцію “сам жене”, то тут ймовірність того, що вона подорожчає і суттєво — дуже висока. Цей ринок є абсолютно неконтрольований, ціни на ньому залежать від попиту, який у передноворічні свята, як відомо, зростає”, — зауважив він.

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар