Ексклюзивні келихи від SAHM – найкраща органка для пива на EAST EUROPEN BEER AWARD 2018

 Ексклюзивні келихи від SAHM – найкраща органка для пива на EAST EUROPEN BEER AWARD 2018

До головної пивного події осені залишилося зовсім небагато! Вже 10 жовтня в Харкові пивовари з усієї України та ближнього зарубіжжя презентуватимуть своє найкраще пиво! А такий напій, в який вкладено працю, тепло рук та душу майстра, повинен бути гідно представлений. Організатори конкурсу – проект «Технології та Інновації» спільно з Київською Пивною Лігою – впевнені, в крафтовому пиві не може бути незначних деталей, тому огранюванням для зразків пінного на East Europen Beer Award 2018 стануть келихи від провідного світового постачальника брендованого скляного посуду SAHM. Презентує німецьку компанію офіційний представник в країнах СНД – НТД ГРУП.

Правильні келихи здатні краще розкрити смак і аромат пива, довести до досконалості поєднання того чи іншого сорту з їжею. У цьому вже переконалися на практиці учасники, пивні судді та організатори East Europen Beer Award 2017, який з успіхом відбувся в Рівному. Келихи для різних стилів, які максимально розкрили аромат і смак пива, на торішній конкурс надала компанія SAHM.

 

SAHM – це провідний у світі постачальник орендованого скляного посуду для марочних напоїв: келихів, склянок, кухлів, пляшок. Також компанія розробляє і виготовляє нові форми посуду для світових виробників напоїв. В Україні за останній час було реалізовано три проекти – ексклюзивний кухоль «Львівське 300 років», кухоль «Оболонь» і склянка «Sandora».

НТД ГРУП пропонує весь спектр послуг – від підбору потрібної форми та ідеї брендингу – до поставки готової продукції на склад клієнта. У виробництві використовується новітнє обладнання з нанесення логотипу на скло і кераміку. Компанія пропонує найбільший в Україні асортимент посуду, так як має прямі контракти практично з усіма склозаводами світу.

Головні принципи підприємства – індивідуальний підхід і довгострокове співробітництво. Клієнтами НТД ГРУП є провідні українські виробники напоїв: InBev, Оболонь, Carlsberg, ППБ, PepsiCo, Global Spirits, IDS Borjomi, а також понад п`ятдесят міні-пивоварень України та країн СНД.

«Команда НТД ГРУП рада знову бути Ексклюзивним Партнером першого в Україні незалежного пивного Дегустаційного конкурсу East Europen Beer Award і бажає всім учасникам перемоги!» – зазначають в компанії.

Нагадаємо, East Europen Beer Award 2018 відбудеться в рамках VI Міжнародного Форуму пивоварів і рестораторів, приймає конкурс ресторан-пивоварня AltBier (Сумський ринок). Потенційна аудиторія змагання – не тільки Україна, але і країни ближнього зарубіжжя, Східна Європа. До участі запрошуються всі професійні пивовари – від регіональних і великих комерційних підприємств до крафтових міні-пивоварень! У цьому році очікується набагато більше учасників і вдвічі більше зразків пива вже в 13 категоріях: Pale Lager, Pale Lager Special, Dark Lager, IPA/double, Pale ale, Porter/Stout, Porter/Stout Special, Witbier/Weizenbier, Witbier/Weizenbier, Flavor beer (herbal/ginger/root/grut), Belgium style ale, Belgium strong ale, Red/amber/semi dark, Special beer.

Пивовари починають активно готуватися до конкурсу, поспішайте і ви! Для участі необхідно до 7 жовтня подати заявку. Всі деталі та умови East European Beer Award – 2018 опубліковані в Положенні на сайті beertechdrinks.com.

Головний Організаційний партнер – AltBier

Головний Юридичний партнер – компанія «Пахаренко і партнери»

Ексклюзивний партнер конкурсу – компанія SAHM / НТД ГРУП

Генеральний Інформаційний партнер – журнал «Пиво. Технологии и Инновации»

Інформаційні партнери – портал Beertechdrinks, журнал «Напитки. Технологии и Инновации», журнал Брутто, журнал «Академия гостеприимства», Restaurant News, БирБокс, ІА «Інтерфакс-Україна», Продюсерський Центр «Бессонница» (Харків)

Журнал «Напої. Технології та Інновації»

Останні статті

Залишити коментар